Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Wyczyny dwóch kierowców na trasie Piaski – Chełm. Na tym odcinku dochodzi do tragicznych wypadków (wideo)

Od kolejnego Czytelnika otrzymaliśmy nagrania z prośbą o publikację ku przestrodze. Widać na nich wyczyny kierowców dwóch pojazdów osobowych, na trasie Piaski – Chełm.

Od naszego Czytelnika otrzymaliśmy nagrania zarejestrowane na drodze krajowej nr 12, pomiędzy Piaskami a Chełmem. Widać na nich wyczyny dwóch kierowców pojazdów osobowych.

Kierujący ignorowali oznakowania poziome i pionowe na drodze wyprzedzając w miejscach niedozwolonych, jednocześnie stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

– Są to dwa nagrania spośród wielu innych niebezpiecznych manewrów tych kierowców na tej drodze. Proszę o publikację dla przestrogi dla innych – napisał pan Tomasz.

Ku przestrodze!

(fot. wideo nadesłane Tomasz)

Autor: redakcja

37 komentarzy

 1. Styl jazdy tych wszystkich, którzy przechwalają się na forum, że trasę z A do B, zrobili w czasie x minut.

 2. Na dzień dobry powinni być wysłani na testy psychologiczne czy w ogóle mogą prowadzić jakikolwiek pojazd silnikowy.

  • Spokojnie. Po 1. stycznia 2022 albo będą grzeczni, albo bardzo szybko pożegnają się z uprawnieniami. Będzie wystarczyło raz zostać złapanym (albo zadenuncjowanym) za wyprzedzanie na podwójnej ciągłej i raz za wyprzedzanie (lub omijanie) na przejściu dla pieszych i uprawnienia stają się tylko pięknym wspomnieniem.

   • Sytuacja się powtórzy jak z zabieraniem uprawnień za jazdę po alkocholu. Na tą wieść, nogawki zafurgotały ze strachu. A są i tacy co się zastanawiają, który to już raz im zabiorą uprawnienia i to dożywotmio. To już nawet nie jest śmieszne.

 3. Ja tam zawsze wyprzedzam na podwójnej wszystkich powolniaków swojà e60 535D i nigdy nie zwracam uwagi na ograniczenia bo są dla slabeuszy. Ja i moja E60 535D uwielbiamy prędkość i wysokie obroty, śmieje się z tych powolniakow w kiach czy foldzwagenach jak ich wyprzedzam swoją e60 535D.

 4. Ja bym zbytnio na policję i wysłane filmiki z wyczynami podobnych idiotów drogowych zbytnio nie liczył .bo nie oszukujmu się ale oni zbytnio tego nie lubią i utrudniają zgłaszanie takich rzeczy jak mogą ….no chyba że coś się w tej materii zmieniło i macie inne doświadczenia

  • trzba isć złozyć zeznania osobiście nawet jak na filmie widać czarno nia białym
   bez sensu
   a kobiete albo komede skzali za zabójstrwo na podst zeznan 1 osoby – po..ane to

 5. Nie znoszę tej drogi – co z tego że szeroka i prosta, jak tu zakazy wyprzedzania są co 100m? Jakby zsumować ilość km z zakazem wyprzedzania i bez zakazu to chyba zakaz by wygrał.

 6. Wyslij na stopagresjinadrodze.pl

 7. Pracuję w odszkodowaniach i nie jedno widziałem i słyszałem. Przez takich głupków giną niewinni ludzie. Ci nagrani wyczyniają szaleństwa z premedytacją i takich mi nie szkoda.

  • tacy niestety zabijają tych jadących z rozsądkiem, najczęściej on przeżyje i będzie jeździł dalej.

 8. Dwóch Ukraińców, w tym ten z tyłu który jechał volkswagenem nagrywał jeszcze telefonem