Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Wpadła w skodzie pod Biedronką. Pijana, poszukiwana i z zakazem kierowania (foto)

Każdego dnia w naszym regionie wpada po kilkunastu pijanych kierowców. W tym przypadku jednak był to już kolejny taki przypadek kierującej skodą. Dodatkowo była ona poszukiwana.

22 komentarze

 1. Dziewczyna Frania

 2. Poszukiwana? Pewnie nie płaci alimentów, a to nie ładnie tak. Dzieci mają swoje potrzeby, Zrobić było komu a łożyć na utrzymanie i wychowanie to kto????

 3. To nie można wypić piwa po zaparkowaniu ? Mieszkam na nowym osiedlu i trudno o zaparkowanie, i nieraz gdy znalazłem miejsce nawet kilkaset m od domu a czasem pod nosem – to często wypijam ok 2 – 3 piwka w samochodzie a potem wracam do domu na obiadek. I nawet gdy nie jadę, nawet gdy jestem kawałek od domu to za co MANDAT?? Tu nie chodzi o alkoholizm.

 4. Ostatni sprawiedliwy

  Państwo PIS-u na wszystko dostają kraj zadłużają! Wspieranie Parysów dzesiki i brajanka taka Polsza Jarka ,taka prawda Ukrainę zbyt wspieramy. ,prezydenta też nie mamy

  • Do „ostatni sprawiedliwy” wolałbyś żeby dalej prezydentem naszego kraju był Pan Komorowski ze swoją Pierwszą Damą kobietą nader reprezentacyjną. Ja cenię Pana Prezydenta obecnego.

 5. to teraz bedzie miała drugi zakaz prowadzenia i co , i gooofno. takie prawo wg pis hahahaha

 6. Jednak jak to Jarek mówił Kobiety lubią dać sobie w szyję .

 7. Dlaczego „skoda” z małej litery, a Biedronka z wielkiej? Ktoś tu z „polaka” uciekał, a teraz jako redaktor pracuje?

  • hahahahaha zwraca uwagę redaktorom samemu nie mając pojęcia.

   A więc eleganciku, kto tu z „polaka” uciekał???

   Cytuję za Słownikiem Języka Polskiego:

   „Ustalono przed wielu już laty, że nazwy wytworów przemysłowych, konkretnych przedmiotów, np. właśnie samochodów, piszemy małymi literami. Inaczej jest w przypadku nazwy marki np. Ford Focus, czy Citroen Berlingo, wówczas zastosowanie mają wielkie litery.”

   Echh i takie coś za miesiąc pójdzie do wyborów….

  • Widać, że ma Pan braki w wiedzy na temat pisowni marek pojazdów. Prosimy o niezwłoczne zapoznanie się z zasadami tej pisowni i powrót do dyskusji…
   Zasady te są jasno określone i czym innym jest nazwa sieci sklepów, a czym innym jest nazwa marki pojazdu. Widać, że ktoś ma tu problem z językiem polskim.
   Piszemy:
   – jechał skodą.
   – jechał pojazdem marki Skoda.

   Ta wiedza jest dostępna dla każdego.

 8. To pij dalej jak zgasisz silnika w samochodzie na parkingu,ktoś zadzwoni na milicję i przyjadą zawiozą cię na alkomat i zrobią badanie retrospekcyjne

 9. No albo powiedzą ci że piłeś za kierownicą i się nie wytlumaczysz

 10. Szyja, alkohol jest dla wszystkich, alkoholizm dosięga wszystkich po równo a Jarek piciem obarczył problem bezpłodności, ot taka różnica, a jak wiemy te co piją mają najwięcej dzieci więc o to ludzie podnieśli larum.

Dodaj komentarz