690 680 960

Wpadła w skodzie pod Biedronką. Pijana, poszukiwana i z zakazem kierowania (foto)

Każdego dnia w naszym regionie wpada po kilkunastu pijanych kierowców. W tym przypadku jednak był to już kolejny taki przypadek kierującej skodą. Dodatkowo była ona poszukiwana.

W sobotę przy ul. Abramowickiej w Lublinie zatrzymana została pijana kobieta kierująca skodą. Zdarzenie miało miejsce przed sklepem Biedronka.

Badanie alkomatem wykazało, iż miała ona 1,7 promila alkoholu w organizmie. Jakby tego było mało, to nie pierwszy raz, kiedy w takim stanie wsiadła za kierownicę. Kobieta była już karana za jazdę autem po pijanemu, obecnie posiada zakaz kierowania pojazdami.

To jednak nie wszystko. W trakcie interwencji okazało się również, że kobieta jest poszukiwana. Niebawem zostaną jej przedstawione zarzuty i znów stanie przed sądem.

22 komentarze

  1. Wszyscy, którzy wpadacie i mandaty płacicie, pamiętajcie, że to dzieku PISowi tak wysokie płacicie.

    • Debilu wybierz sobie tuska to bedziesz g…o zarl i mandaty placil wyzsze. Pijakow w autach popierasz. Masz krew na swoich rekach jak i oni.

  2. Błagam róbcie więcej kontroli i wsadzajcie ludzi do pierdla za coś takiego, bo się znowu skończy jak z tym babskiem co rozjechała mamę z maluszkiem na rowerze a potem jeszcze dziecko szarpała!!!

  3. Znów ktoś kierował z zakazem kierowania, ciekawe czy tylko z jednym czy z trzema 😀

Dodaj komentarz

Kursy walut

  • USD 4.3269zł -0.22%
  • GBP 5.302zł -0.63%
  • EUR 4.6069zł -0.31%
  • CHF 4.7752zł -0.12%

Polub nas