690 680 960

Wjechał na czerwonym, doprowadził do zderzenia pojazdów (zdjęcia)

Niezwracanie uwagi na wskazania sygnalizacji świetlnej ma często bardzo poważne konsekwencje. Przekonał się dziś o tym kierowca peugeota.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 9 na rondzie 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w Lublinie. Na skrzyżowaniu al. Kompozytorów Polskich i Smorawińskiego zderzyły się dwa samochody osobowe mazda i peugeot. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący peugeotem mężczyzna zjeżdżał z ronda w al. Smorawińskiego w kierunku wiaduktu Poniatowskiego. Zignorował jednak wskazania sygnalizacji świetlnej. W wyniku tego doprowadził do zderzenia z mazdą, której kierowca poruszał się al. Kompozytorów Polskich w stronę al. Solidarności.

Podróżujące autami osoby nie doznały obrażeń ciała. Policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję, sprawca został ukarany mandatem karnym.

(fot. lublin112)

5 komentarzy

 1. Brak sygnalizacji – problem, jest sygnalizacja – też problem. Najwidoczniej jest za słaba weryfikacja na egzaminie, skoro ludzie, którzy nie znają znaków i nie rozróżniają wskazań sygnalizatora dostają uprawnienia do kierowania pojazdami.

 2. ja nie wiem, jak tam można spowodować kolizję
  to już trzeba być ślepym i inteligentnym wyraźnie inaczej
  proste skrzyżowanie ze światłami
  proste rondo bez świateł
  sprawca dostał parę stówek mandatu, a poszkodowany będzie się bujał tygodniami, jeśli nie miesiącami z naprawą i odszkodowaniem
  ech…

 3. Ód 40 lat nie miał kolizji a znaki i sygnalizacja świetlną to dla idiotów

 4. Zapomniałem napisać on był z miasta prawie , dzieliło go zaledwie 40 min drogi PKS-EM

 5. Tam powinny być światła hehee 😉

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.1545zł -0.82%
 • GBP 5.2106zł -0.01%
 • EUR 4.4717zł -0.16%
 • CHF 4.6136zł -0.16%

Polub nas