690 680 960

30 komentarzy

 1. A wizyty w Ursusie nie będzie…?
  Może chociaż „PZL w Świdniku”…?
  Nie..? Dlaczego …?

 2. Powinien odwiedzić jeszcze radomski łucznik. Wiadomo co tam się produkuje. Może przy okazji jego łeb posłużyłby testom balistycznym. Przynajmniej taki byłby z niego pożytek!

 3. Lublin wita Pana premiera.

  • Niech postoi tam gdzie PKP robi wiadukty. A nie po tymczasowych placówkach będzie jeździł. Propaganda sukcesu…

 4. A po wizycie wzrost infekcji…dziękujemy….

 5. Z biomedem też ściema totalna. Pompują nasze pieniądze w takie wydmuszki…i nie ma polskich leków na covid-19…a potężne dofinansowania poszły…tak się robi kowidianie interesy. Tak się pompuje kasę bez przetargów w tymczasowe ściemy.

 6. „Następnie po godzinie 11 premier odwiedzi szpital tymczasowy przy ul. Dworcowej w Lublinie.” No i wiemy już, czemu został wypełniony ten szpital. Jakby był pusty jak jeszcze tydzien-dwa temu…to byłaby niezła skucha propagandowa.

 7. Zalecał by więcej kultury w swoich wypowiedziach. Trzeba spojrzeć chłodnym okiem na siebie i swoje dotychczasowe dokonania. Może przyjdzie opamiętanie

 8. No i jeszcze zapraszamy na Bogdankę… Albo może nie bo już i tak obiecałeś zbyt dużo… Niczego wy się nie dotykajcie bo co w wasze łapy wpadnie to zaraz jest w stanie upadłości albo bankrut…

 9. radość i zaduma

  Nie ma nic złego że Premier przyjeżdża do Lublina szkoda tylko że niewiele możemy mu pokazać. Ale należy przyznać że chociaż dojazd do naszego miasta uległ w ostatnich latach znacznej poprawie. POprzednio było tylko .. ztą Polską wschodnią i kupa kamieni, obecnie coś się dzieje szkoda że tylko tak późno.

  • niech mu peoski gospodarz pokaże, jak realizuje się program mieszkanie+

   • Tak się realizuję, że ceny za te mieszkania są jeszce większe niż kredyt w banku… Cena za mieszkanie około 60mkw trzy pokoje i 4 osobowa rodzina to koszt około 1170 do 1200 zł z tzw. dopłatą od państwa… Do tego trzeba doliczyć media które drożeją w oczach… także żaden to interes…

  • Spier…..pisia mordo

 10. Nic z tego nie sensownego nie wyjdzie, gdy politycy czepiają się biznesu, ale ustawiona konferencji będzie ładna i widowiskowa. Sztab ludzi w TVP ma dobrze płatną (choć na śmieciówkach) robotę za pieniądze z budżetu.

Kursy walut

 • USD 4.1545zł -0.82%
 • GBP 5.2106zł -0.01%
 • EUR 4.4717zł -0.16%
 • CHF 4.6136zł -0.16%

Polub nas