Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zobacz moment czołowego zderzenia pojazdów w Piotrkowie Pierwszym

W czwartek w Piotrkowie Pierwszym na drodze wojewódzkiej nr 835 doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Dwie osoby trafiły do szpitala. Nasz Czytelnik Kamil zarejestrował moment wypadku.

37 komentarzy

 1. Kolejny narąbany; nawet się nie zatrzymał sprawdzić co z uczestnikami tylko w długą.

 2. Reakcja kierowcy z seat bezcenna!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Dokładnie! Pewnie pomyślał o ku…. będę musiał zeznawać…będę świadkiem…koronnym(?) Niestety takich osób jest wiele… dlatego nie reagują na czyjąś krzywdę na ul. bądź na przykład z filmiku…

   Pozdr

   • Za nie udzielenie pomocy jest paragraf władze powinny odcztrać numery i wezwać do siebie

   • A może przyczyną była świadomość, że ma nie opłaconą polisę lub brak ważnych badań technicznych, lub prawko zatrzymane, albo strach, że poranne piwka jeszcze procentują w organiźmie i jedyne co na myśl mu przyszło to ruszyć w długą…

    • a policjanci mają w takim wypadku sprawdzać papiery wszystkich ludzi dookoła…
     Chyba że faktycznie narąbany

 3. Mógł gościu śmiało odbić w prawo wtedy nikomu krzywdy i szkód by nie wyrządził, najwyżej sam by tylko trochę ucierpiał. No ale tak to jest i takie są skutki jak się jedzie „łeb w łeb” i nie trzyma dystansu od poprzedzającego go wcześniej pojazdu.

 4. A ten co spowodował całą tą sytuację (pierwszy pojazd) spierdzielił, już nie wspominając o tym, że trochę za blisko siebie wszyscy jechali..

  • Spowodowal ten ktory nie zachował odpowiedniego dystansu od poprzedzajacego pojazdu. Nikt wiecej nie jest winien.

 5. co za bydło, za nieudzielenie pomocy z art 162 jest 3 lata pozbawienia wolności i tych dwóch powinno dostać właśnie tylko

 6. Tego debila z seata za uszy i pod sąd za ucieczke z miejsca wypadku.

  • Czy seat spowodował ten wypadek ??? Nie !!! Seta odjechal wiec za co ma byc karany ?? Jedynie za nie udzielenie pomocy ? Ogarnij sie kobieto.

   • 1 pojazd mogl doprowadzic do zdazenia tez odjechal z miejsca wypadku tak samo jak ostatni seat to juz od debili wyzywac z seata ??? Widze ze wszyscy nie widza pierwszego potem bialy dostawczak zosta jakis jeszcze tylko seat odjechal i tylko seata obwiniaja za co ? Nie spowodowal wypadku jedynie odjechal za tym 1 .

    • kierowca seata to zwykła []. Znaleźć i ukarać!

     • Ciebie chyba poj…ło. Za co? Zobaczył jak osioł wyjechał na czołówkę to po kiego się przejmować. A tak swoją drogą to tą trasę powinni już dawno zaorać.

     • Poprawka do mojego wcześniejszego komentarza. Kierowca seata mógł zobaczyć co się stało z tym niewinnym co jechał poprawnie.

 7. A skąd wiecie, że odjechał a nie przejechał tylko za te co widać, że stanęły na poboczu???????

 8. A naoczny świadek z seata sobie odjechał w siną dal…

 9. Kierowcy seata to chyba się należy paragraf za nieudzielenie pomocy. Co za bydło jeździ.

  • jakie nie udzielenie pomocy? kilkanaście samochodów zatrzymało się za wypadkiem, a kierowcy seata spieszyło się to pojechał

   • Kierowca seata to zwykly smiec i burak. Nawet go nie interesowalo czy ktos potrzebuje pomocy. Cudzie zycie dla niego nic nie warte. Mam nadzieje, ze jak on bedzie mial wypadek to tez go ktos ominie i pojedzie dalej.

   • Gdzie Ty widzisz te kilkanaście samochodów. Chyba zwykłym ludzkim odruchem ludzkim jest chociażby sprawdzić czy nikomu nic się nie stało, albo zatrzymać się i zadzwonić na 112, bo to też jest udzielenie pomocy. To, o czym piszesz nazywa się właśnie znieczulicą. Później się dziwimy, że w biały dzień są napady i nikt nie pomógł, bo przecież ich nie napadli. Poza tym w prawie jest na to paragraf w którym nie ma wyjątku pt” spieszyło się”.

 10. tani videorejestrator z serwisu aukcyjnego, nie widać rejestracji seata…

  • Kierowca seata, widząc że sprawca spokojnie sobie odjechał, pojechał za nim aby chociaż spisać numery rejestracyjne. Brawo za błyskawiczne ogarnięcie sytuacji.

Z kraju