Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

W Lublinie nadal giną katalizatory. „Mój wycięli szlifierką”

Jak informują nas Czytelnicy, w Lublinie nadal dochodzi do kradzieży samochodowych katalizatorów. U jednego z nich, ktoś w nocy wyciął go prawdopodobnie szlifierką.

30 komentarzy

 1. I jeszcze człowiek któremu ukradziono ten katalizator dostanie pewnie mandat. A sprawcy nie zostaną złapani. Bezprawie i niesprawiedliwość.

  • A gdy ukradną Ci koło, hamulce albo światła to też będziesz jeździł bez tego co jest wymagane w pojedzie?

  • Czyli, gdy ukradną mi lampkę od roweru, to mogę nocą jeździć bez tej lampki? Wtedy za pewne oczekiwałbyś tego, żeby dostał mandat.

 2. Mam nadzieję że kiedyś ta szlifierka obetnie mu łapy.

 3. A wystarczyłoby żeby przydusić skupujących, żeby się bali wyciętych tłumików jak diabeł święconej wody.

 4. Trzeba trzymać samochód w garażu lub na parkingu strzeżonym. Jeżeli ktoś nie jest w stanie zadbać o bezpieczeństwo swojego mienia – to niech nie liczy, że ktoś zrobi to za niego.

 5. U mnie mogą wycinać już dawno się go pozbyłem 🙂

 6. Wystarczy

 7. „Auto zaparkowane było na parkingu przy ul. Malczewskiego.” – chciałbym zobaczyć ten parking, bo ten „parking” to był za pewne chodnik.

  • Zawłaszczania chodników posunęło się już do tego stopnia, że ludzie raz (wjeżdżający samochodem na chodnik) nazywają chodniki parkingiem, a innym razem (jadąc rowerem po chodniku) uważają je za drogi rowerowe.
   Służby na jedno i drugie tak samo przymykają oczy.

 8. Wystarczy spisywać dane sprzedającego w skupach i po kłopocie …..

 9. Niedługo przestaną kraść, dostaną po 12 tyś zł na dziecko i 120 tyś na mieszkanie. Ciekawe kto dalej będzie spłacał te kredyty chyba z 500+.

 10. Osiedle domkowe. W każdym domu za pewne garaż i podjazd. Ale po co parkować na miejscu przeznaczonym do trzymania pojazdu, skoro można zaparkować na chodniku?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo