Ul. Głęboka: Pracownicy stacji paliw zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę

Dzięki obywatelskiej postawie pracowników stacji paliw przy ul. Głębokiej doszło do zatrzymania pijanego kierowcy. Mężczyzna próbował uciekać po kolizji.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 17 na ul. Głębokiej. Kierowca hondy jadąc od ul. Filaretów, podczas manewru skrętu w prawo w ul. Głęboką, wjechał na pas zieleni oddzielający pasy ruchu i uderzył w barierki. Następnie odjechał w stronę stacji paliw.

Po wjechaniu na teren stacji, kierowca nie mógł znaleźć wyjazdu. Pracownicy widząc co wyprawia mężczyzna za kierownicą uszkodzonego pojazdu postanowili interweniować. Jednemu z nich udało się wyciągnąć kluczyki ze stacyjki. Kierujący widząc co się dzieje wyskoczył z pojazdu i zaczął uciekać. Daleko jednak nie dobiegł. Kilkanaście metrów dalej został zatrzymany i powalony na ziemię.

Na miejscu interweniowali policjanci, którzy przetransportowali pijanego kierowcę na komisariat. Mężczyzna był tak upojony alkoholem, że nie był w stanie usiąść w radiowozie ani tym bardziej dmuchać w alkomat. Został przewieziony do szpitala gdzie zostanie mu pobrana krew do badań. Wkrótce za swój wyczyn odpowie przed sądem.

2015-09-28 17:38:19
(fot. lublin112.pl)

35 komentarzy

 1. Dzisiaj ok,19,30 policja mnie mile zaskoczyła. Czekali przede mną na światłach do skrętu w lewo w Głęboką na Kraśnickich. Po zmianie na żółte na wprost przejechał jeden a za chwilę już na czerwonym ze sporą prędkością przeleciał LOP. Po dłuższej chwili włączyli koguty i dopadli gościa przed Zana. Mogli odpuść a jednak.

 2. nie to żebym kochał policajów bo nie mam za co ale też w końcu klapnąc na tyłku muszą i coś trącić na ruszt .Zresztą wszyscy h… na nich wieszają a jak który kozak po gębie dostanie to pierwszy leci na Policję 😀

 3. ciekawe dokąd ten oklaptus się wybierał? Mam nadzieję, że nie do domu oddalonego od Lublina o 35 km?

 4. Brawo!
  Być może uratowali komuś życie.
  Powiadomili służby a gimbaza już się pieni, że nie byli na miejscu jak w amerykańskim filmie, tylko chwilę później (bo przecież kebaba wpierdzielali).

 5. No i co? Znowu BMW!!!

 6. 7 zdjęć, a na 5-ciu zatrzymany jest wypięty zadkiem… hehehe

 7. Bob ide sie odlać bo nie chce mi się z toba gadać..twoja wypowiedz dalej utwierdza mnie w przekonaniu ze……..

 8. A to bydle testosteronowe poczuło się jak na filmie? tak się pijanego trzyma? z głową w ziemi? przestał być człowiekiem czy co? a drugi? niech se na jaja nadepnie a nie buciorami człowieka…

 9. Brawo!!!!!! Tępić pijaną hołotę za kierownicą!!!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7374zł -0.8%
  • GBP 5.2571zł -0.55%
  • EUR 4.5316zł -0.29%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą