Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Szaleńcza jazda po osiedlowych uliczkach zakończona uderzeniem w drzewo. Od kierowcy czuć było alkohol

Z licznymi obrażeniami ciała trafił do szpitala kierowca auta, które uderzyło w drzewo. Pobrano od niego krew, na zawartość alkoholu i narkotyków.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 16 na ul. Skrzatów w Lublinie. Samochód osobowy uderzył tam w drzewo. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący kią mężczyzna jechał od strony ul. Jana Sawy. Na skrzyżowaniu z ul. Kaliską i Skrzatów pojechał prosto, w wyniku czego auto z impetem uderzyło w drzewo.

Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Jak nas poinformowano, doznał m.in. złamania żeber i urazów klatki piersiowej. Co więcej, wyraźnie wyczuwalna była od niego woń alkoholu.

Ponieważ kierowca nie był w stanie dmuchać w alkomat, pobrano od niego krew do badań. Wyniki wykażą zawartość alkoholu w organizmie. Dodatkowo sprawdzone zostanie, czy nie znajdował się on pod działaniem środków odurzających.

Jak wyjaśniali mieszkańcy osiedla, wcześniej mężczyzna z dużą prędkością poruszał się po osiedlowych uliczkach. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku.

101

102

103

104

(fot. lublin112)
2018-10-01 18:37:58

25 komentarzy

  1. Typ bez prawa jazdy, zawsze nachlany albo najarany! 1/3 swojego życia przesiedzial to posiedzi jeszcze trochę. POZDRO z LSM EDZIA

  2. Po badaniu krwi jeżeli był pod wpływem powinni go wynieść że szpitala i rzucić na chodnik dla przykładu i za akcje ratownicza zaciągnąć kasę ..

  3. Skur…syn na moim osiedlu to zrobil tu jest na prawde ciasno małe dzieci starsze osoby z psami o nieszczescie nietrudno. i jeszcze to o czym tu juz kilka osob napisało a mianowicie od kilku dni z racji pazdziernika żądni wiedzy ktorym sie doopa rozparzyla to kazdy musi przyjechac swoim RZ LOP LCH LHR WG TK i jest NA PRAWDE JESZCZE CIASNIEJ I JESZCZE BARDZIEJ NIEBEZPIECZNIE.

  4. Wcześniej po Piastowskim jeździł osiedlowymi i prawie na czołowe by wjechał

Z kraju