Rzucił się na brata z siekierą, zadał mu cios w głowę. Podejrzewał go o romans ze swoją żoną

Po wyjściu z więzienia zaczął podejrzewać, że jego żona oraz brat utrzymują intymne kontakty. Zaczął się więc znęcać nad małżonką, a brata zaatakował siekierą. Poszkodowany przeżył, ale ma poważne obrażenia głowy.

W sobotę policjanci zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który zaatakował swojego brata siekierą. Wszystko wydarzyło się na lubelskich Bronowicach. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu. Po przyjściu do domu wszczął awanturę a następnie wziął z szopy siekierę i ruszył z nią na swojego brata. Poszkodowany z obrażeniami głowy został przetransportowany do szpitala.

W trakcie prowadzonych czynności wyszło na jaw, że 37-latek pod koniec września wyszedł z więzienia, gdzie odbywał karę za podobne przestępstwo. Niedługo później zaczął podejrzewać żonę o intymne kontakty z jego bratem. W ubiegłym tygodniu wyprowadził się w domu, jednak w sobotę wrócił aby rozprawić się z bratem.

Wczoraj mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Lublinie, gdzie usłyszał dwa zarzuty: usiłowania zabójstwa w warunkach recydywy oraz znęcania się nad żoną. Na wniosek śledczych sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

(fot. archiwum)

Zobacz również

15 komentarzy

 1. Znam przypadek facet zabił kobietę z zazdrości choć miał kochankę. Posiedział kilkanaście lat wyszedł i kilka lat później chciał zabić ta swoja kochankę z zazdrości nie udało mu się ale w więzieniu nie siedzi tylko w psychiatryku. Wyjdzie pewnie za jakiś czas na wolność jak się, wyleczy” takie u nas w Polsce prawa występują. Chore. Śmierć za śmierć powinna być.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7861zł -0.54%
  • GBP 5.272zł -0.36%
  • EUR 4.5764zł -0.14%
  • CHF 4.1723zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS