Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Prezenty od Mikołaja nie dotarły na czas. Pracownik firmy kurierskiej był nietrzeźwy

W środę policjanci z Hrubieszowa zatrzymali kierowcę, który przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym. Pracownik firmy kurierskiej miał blisko promil alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w środę po południu w miejscowości Witków w powiecie hrubieszowskim. Policjanci zauważyli kierującego samochodem osobowym marki Rover, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Mundurowi zatrzymali kierującego do kontroli drogowej. Po przebadaniu alkomatem okazało się, że 51-letni mieszkaniec gminy Dołhobyczów był nie trzeźwy, mężczyzna miał blisko promil alkoholu w organizmie.

– Policjanci ustalili, że jest to pracownik firmy kurierskiej, który śpieszył się z dostarczeniem mikołajkowych przesyłek. Niestety z uwagi na swój stan nie mógł kontynuować dalszej jazdy – wyjaśnia asp. Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej Policji.

Wkrótce 51-latek odpowie stanie przed sądem, grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

2017-12-08 07:42:34
(fot. pixabay.com)

6 komentarzy

  1. Ciężko mu było znieść ogrom przedświątecznej pracy na trzeźwo 🙂

  2. ja beto jade biedaki

  3. A gls z melgiewskiej z lublina to rez kilkoro jezdzi na bombie i nikt z tym nic nie robi

  4. Na trzeźwo nie idzie zrobić tyle stopów ☺

  5. Poczucie bezkarności powoduje, że tak wielu kierowców jeździ po pijaku. A ten pijak pracuje w bialy dzień i jeszcze w terenie zabud. szarżuje, ciekawe jak długo to robił, pewnie lata całe.
    mr.who Ty jeśli coś wiesz lub widzisz to może zgłoś to na policję. Jeśli policja nie widzi to jak ma z tym coś zrobić. Tacy pijacy niech nie myślą, że mają obawiać się tylko policji, mają obawiać się wszystkich którzy o tym wiedzą/widzą .. Zgłaszając tego miejmy świadomośc, że możemy wypadkowi zapobiec, a nie zgłaszając (olewając)pośrednio przyczynić się do tragedii