690 680 960

Podrzucał śmieci, wpadł w oko fotopułapki. Musiał posprzątać i otrzymał mandat

Strażnicy miejscy z Lublina przyłapali osobę podrzucającą śmieci w rejonie ulicy Głównej. Sprawca otrzymał mandat i został zobowiązany do uprzątnięcia wyrzuconych śmieci.

25 komentarzy

 1. nieusuniecie adresow z paczek sugeruje kobiete ? 🙂

 2. Szmaciarz i łachudra

  • Co się dziwić takiej ” żyle ” że oszczędza za wywóz śmieci . Wróble ćwierkają że w kiblu zamiast papieru toaletowego wisi szkło .

 3. mało, jakby dostał 5000 to by się nauczył…a i powinien posprzątać cały teren

 4. zdjęcia ryja opublikować i dane personalne ujawnić. Kto w dzisiejszych czasach robi coś takiego, jak na każdym kroku można legalnie pozbyć się śmieci, nawet tych wielkogabarytowych. Śmieciem jest osoba tak robiąca i to ją powinno się utylizować

  • Niestety nie każdych za friko i tu jest problem.
   Np. ściętych gałęzi z drzew o długości przekraczającej 1,5 metra już nikt Ci za darmo nie odbierze.

 5. Trzeba było ryło opublikować, niech się wstydzi.

 6. I właśnie od tego powinna być straż miejska. Powinni pilnować porządku w mieście. Od wlepiania mandatów kierowcom jest Policja

  • Niestety , ale pozwolę się nie zgodzić z Tobą. Policja nie chce karac za niewłasciwe parkowanie i odsyła do SM. Gdyby nie karanie przez SM za parkowanie na chodniku to już wszystkie byłyby zastawione, a tak po kilku interwencjach SM nagle kierowcy dowiadują się ze można zaparkować w tym samym miejscu w całości stojąc NA JEZDNI…. ALE nie wjezdżając na chodnik który bardzo często ma mniej niż 150 cm. (są tacy którzy potrafią zastawić chodnik np. który ma 70-80 cm szer)Okazuje się też że stojący prawidłowo na jezdni samochód nie przeszkadza innym samochodom, a jak pojawią się dwa z przeciwległych kierunków to jeden przepusci czekając i pojedzie jako drugi , no chyba to nie jest problem .Tylko mandaty mogą nauczyć kierowców patrzenia dalej niż czubek własnego nosa w kwesti parkowania.

 7. 500 zł smieszne. sama akcja więcej kosztowowała

 8. Tylko tyle??? co za niesprawiedliwośc!! Powinien przez rok sprzątać śmieci,tyle rejonów jest zaśmieconych. Fura wypas a dziadostwo charakteru!!! Dlaczego tych ludzi nie pokazuje się twarzy? Sami siebie przecież piętnują!!

 9. Mam nadzieję, że nie wyrzucił tego 500 metrów dalej.

 10. Kiedy zacznie się publicznie podawać imię, nazwisko i zdjęcie „brudasów” ? W wielu wypadkach taka publikacja była by dotkliwsza niz sam śmieszny zresztą mandat 500 złotych .

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas