Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Plaga pijanych kierowców na drogach regionu. Tylko w czerwcu wpadło 658 nietrzeźwych kierujących

Pomimo apeli i próśb, pomimo zaostrzonych przepisów nadal policjanci zatrzymują na drogach regionu osoby, które postanowiły prowadzić pojazdy w stanie nietrzeźwości. Tylko w czerwcu na drogach Lubelszczyzny zatrzymano 658 nietrzeźwych kierujących. Te statystyki rosną zwłaszcza w weekendy.

13 komentarzy

 1. Dżesica (koleżanka Brajanka)

  Plaga pijanych kierowców na drogach regionu – jakoś nie nie wywołuje to we mnie zdziwienia

 2. Dobrze, że nie odbiera się im samochodów – rodzina nie ucierpki i tatuś będzie mógł nadal zawieść w weekend nad jeziorko na gryyylaaa

 3. Strach po trzeźwemu wyjeżdżać na drogę jak tu tylu pijanych.

 4. Jeżeli ktokolwiek myślał że zaostrzane przepisy będą zmniejszać liczbę pijanych za kółkiem to chyba się urwał z choinki. A swoją drogą ilu w tej liczbie rowerzystów poza drogami?

 5. Przestać testować – pijani z ulic znikną jak ci z covidem 😉

 6. A ministry grożą wielkimi sankcjami dla kierowców. Jak na razie to tylko nietrzeźwe rowerki i w gumowiakach dostają po uszach jak jedzie całą szerokością jezdni. Ochlajtusy jak jeździły samochodami tak będą jeździły a propaganda będzie nadal twierdziła że jest spadek nietrzeźwych. Tak samo jest z cowidem widać spadek … bo nie robi się testów. I jest dobrze ….

 7. Powinno się zabierać samochód na okres na jaki zatrzymane jest prawo jazdy,

 8. Drogi są bezpieczne przecież morawiecki obiecał

 9. Powinno się zamykać delikwentów na tyle dni, ile da wynik w promilach razy sto. Przynajmniej na taki czas robiłoby się bezpieczniej.

 10. Wpadło 658. A ilu nie wpadło? 1658? 2658? Więcej? Kontroli drogowych jest zdecydowanie za mało. Nie widuję ich prawie wcale. Kolejna sprawa – parszywe sądy. Kolejne i kolejne zakazy kierowania nie robiące na żadnym alkoholiku wrażenia. Tak – jeżeli jeździsz pijany, to jesteś rasowym alkoholikiem.

Z kraju