Pijany 36-latek zakończył przejażdżkę quadem na ogrodzeniu

W nocy z soboty na niedzielę na jednej z posesji w powiecie ryckim pijany mężczyzna uderzył quadem w ogrodzenie. 36-latek w chwili zatrzymania miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie, co więcej, posiada zakaz prowadzenia pojazdów.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 23. Ryccy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że kierujący quadem uderzył w ogrodzenie posesji.

Na miejscu mundurowi ustalili, że kierujący quadem wjeżdżając na skrzyżowanie stracił panowanie nad pojazdem i wpadł w poślizg. Zatrzymał się dopiero na ogrodzeniu jednej z posesji. Właściciel przy czterokołowcu zastał mężczyznę, z którym doszedł do porozumienia. Obiecał on naprawić powstałe szkody i przekazał, że za chwilę wróci z kolegą zabrać uszkodzony pojazd.

Kiedy sprawca długo nie wracał, właściciel posesji zaalarmował policjantów. Mundurowi szybko odnaleźli właściciela quada. Przeprowadzone u niego badanie trzeźwości wykazało ponad dwa promile alkoholu w organizmie. W trakcie dalszych czynności okazało się, że 36-letni mieszkaniec gminy Nowodwór prowadził niezarejestrowanego i nieubezpieczonego czterokołowca oraz ma zakaz prowadzenia pojazdów.

Wkrótce 36-latek stanie przed sądem i odpowie za wszystkie przewinienia, czyli za złamanie zakazu sądowego i spowodowanie kolizji oraz za jazdę w stanie nietrzeźwości. Ponadto kierujący musi się również liczyć z bolesnymi konsekwencjami finansowymi.

(fot. Policja Ryki)

2 komentarze

 1. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  Daj Boże, żeby tak sie stało jak napisano na zakończenie artykułu.

 2. Moja siostra ,,z dobrego serca” też kilka lat temu uwierzyła sąsiadowi patolowi że naprawi ogrodzenie i dopiero wjazd na chatę śmiecia doprowadził go do ochoczego oddania równowartości strat X2. Nigdy się na to nie gódźcie bo każdy patol to pijak a pijak to złodziej.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7816zł -0.43%
  • GBP 5.2474zł 0.46%
  • EUR 4.5474zł -0.02%
  • CHF 4.1348zł 0.17%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja