Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Audi zderzyło się z ciężarowym DAF-em. Kierowca był zakleszczony w rozbitym pojeździe (zdjęcia)

Policjanci ustalają przyczyny groźnego wypadku, jaki miał miejsce dziś po południu na trasie z Wysokiego do Zakrzówka. Droga była zablokowana.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 14 w miejscowości Tarnawka Druga w powiecie lubelskim. Na drodze wojewódzkiej nr 842, na odcinku Wysokie – Zakrzówek zderzyły się dwa samochody: osobowy i ciężarowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna z JRG Bychawa i jednostek OSP Zakrzew oraz Tarnawka a także zespół ratownictwa medycznego jak też policja.

Jak nam przekazano, zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu z drogą powiatową prowadzącą do Zakrzewa. Kierowca audi został zakleszczony w rozbitym pojeździe, aby go ewakuować, strażacy musieli użyć specjalistycznych narzędzi ratownictwa drogowego. Następnie poszkodowanymi zajęli się ratownicy medyczni.

Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku. Wstępnie mowa jest o nieustąpieniu pierwszeństwa przejazdu.

3 komentarze

  1. Audi 80. Szkoda zabytku [¡].
    Ale poduszki zadziałały.

  2. Kierowca audi został zakleszczony w rozbitym pojeździe, aby go ewakuować, strażacy musieli użyć specjalistycznych narzędzi ratownictwa drogowego.
    W ten sposób ułatwili pracę policji, która nie musiała go szukać po regionie, a on sam kłamać, że go tam nie było i nie on prowadził audicę.

  3. Młody w audi lub bmw zawsze ma pierwszeństwo.

Dodaj komentarz