Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Porzucił pojazd i ukrył się na polu z rzepakiem. Był pijany, nie posiadał uprawnień

Policjantka będąca poza służbą zwróciła uwagę na kierowcę dacii, którego styl jazdy wskazywał na to, że może być on nietrzeźwy. Powiadomiła o tym fakcie dyspozytora numeru alarmowego. Okazało się, że 37-latek kierujący pojazdem porzucił auto i uciekł na pola z rzepakiem. Mężczyzna był pijany, nie posiadał uprawnień. 

Policjantka z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie będąca poza służbą zauważyła kierowcę pojazdu marki Dacia, którego styl jazdy wskazywał na to, że może znajdować się w stanie nietrzeźwości.

– O swoich przypuszczeniach powiadomiła służby i wskazała gdzie pojazd się przemieszcza. Okazało się, że kierujący pojazdem 37-latek ze Świdnika porzucił pojazd na przypadkowej posesji w gminie Mełgiew, a następnie pieszo oddalił się w kierunku pól. Policjanci ze Świdnika odnaleźli go ukrywającego się na polu z rzepakiem. Badanie alkomatem wykazało, że miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie oraz nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami – relacjonuje aspirant sztabowy Elwira Domaradzka ze świdnickiej Policji.

37-latek przyznał się do kierowania pojazdem. Teraz jego sprawą zajmie się sąd. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi nawet do trzech lat pozbawienia wolności.

7 komentarzy

  1. Pirat z bystrzycy

    Ach kurcze, nie udało się przechytrzyć stróżów prawa. A plan ucieczki był niemal doskonały

  2. Wiedział co robi poszedł po olej do pustego lba

  3. Siny łeb w żółtym rzepaku widać jak latarnie morską na wysokim brzegu.

  4. Plan był genialny ,ale zdradził go czerwony nos w żółtym rzepaku

  5. znowy śwydnik Xd

  6. Patologia bawi się na całego.

  7. Złodzieje i patole wyłażą z nor, bezkarność powska zapewniona

Dodaj komentarz