690 680 960

Opel wpadł w poślizg. Auto wypadło z drogi i przewróciło się na bok (wideo, zdjęcia)

Zdarzenie wyglądało groźnie, jednak nikt nie odniósł w nim poważniejszych obrażeń ciała. Wstępnie jego przyczyną było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 23 w miejscowości Radawiec Duży w gminie Konopnica. Służby ratunkowe zostały powiadomione o dachowaniu samochodu osobowego na drodze wojewódzkiej nr 747 Lublin – Bełżyce.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Bełżyc i Radawca Dużego, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Po przyjeździe na miejsce służby ratunkowe zastały przewrócony na bok pojazd osobowy.

Jak wstępnie ustalono, kierująca oplem osoba poruszała się w kierunku Bełżyc. W pewnym momencie auto wpadło w poślizg, wypadło z drogi, uderzyło w przepust i przewróciło się na bok.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji. Nie było większych utrudnień w ruchu.

 

Opel wpadł w poślizg. Auto wypadło z drogi i przewróciło się na bok (wideo, zdjęcia)

(fot. nadesłane)

7 komentarzy

 1. kto ma opla ten ma hopla

  normalnie go wyniesło

 2. i jak zwykle kierowca winien ,,Wstępnie jego przyczyną było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze”. A gdzie służby drogowe? znowu zima zaskoczyła? No bo kto by się spodziewał oblodzenia o tej porze roku?

  • Podstawowy problem to brak mózgu kierującego! Gorsze warunki na drodze to nie zap….. A opony może jeszcze letnie lub slicky zimowe?

   • Gondol Jerzy z Nadwisły

    U mnie na Alasce zima zaczęła się od połowy września na płaskim terenie leży już 60-80 cm śniegu, do autostrady mam 17 km żwirówką po serpentynach,ja sa nie odśnieżę to nikt za mnie tego nie zrobi. Autostradą po opadach śniegu, pług przejedzie raz w jedną a drugi raz z powrotem… o posypaniu czymkolwiek nawet się nie mówi…
    Jakbyśmy nie myśleli o tym co się dzieje jak zbyt mocno naciśnie się geja gazu (przepraszam za to wulgarne słowo), to trup ścieliłby się gęsto, a tymczasem osobiście nie spotkałem się z nawet z kolizją, o wypadach nie wspomnę tym razem.
    A więc tak jak pisał/a „aa”: myśleć „cza”, myśleć tumany o tym co się robi… a nie czekać aż wam bliżej nieokreślony „ktoś” odśnieży czy posypie.

    • Ty i Alaska ??? Gdybyś tam był to byś sobie d*****y nie zawracał prowincją wschodnią.Siedzisz gdzieś w zapyziałej norze blisko nadajnika i klepiesz głupoty .

 3. Brak opon zimowych i mamy tego efekt .

  • Raczej brak neuronowego połączenia mózg-ręce/nogi – zimowe opony nie są panaceum na warunki drogowe…

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.25%
 • GBP 5.0557zł 0.41%
 • EUR 4.3494zł 0%
 • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas