Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Jechali w tym samym kierunku, kierowca mercedesa wjechał w lexusa (zdjęcia)

Dwa auta zderzyły się po południu na wyjeździe z Lublina w kierunku Świdnika. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń ciała. Były za to utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 14 na al. Witosa w Lublinie. W okolicach skrzyżowania z ul. Doświadczalną zderzyły się dwa samochody osobowe: mercedes i lexus. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, oba pojazdy poruszały się w tym samym kierunku, w stronę Świdnika. Przed skrzyżowaniem kierowca mercedesa wjechał w znajdującego się przed nim lexusa.

Podróżujące autami osoby nie wymagały interwencji medycznej. Policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję. Przez kilkadziesiąt minut zablokowany był lewy pas jezdni.

Jechali w tym samym kierunku, kierowca mercedesa wjechał w lexusa (zdjęcia)

fot. lublin112.pl

Jechali w tym samym kierunku, kierowca mercedesa wjechał w lexusa (zdjęcia)

fot. lublin112.pl

5 komentarzy

 1. Gubernator wiejski

  Kierowca lexusa powinien dostać mandat za utrudnienia w ruchu. Jeżeli doszło do kolizji zrób głąbie zdjęcie z miejsc kolizji i usuń auto by nie blokować ruchu.

 2. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Tak się jeździ w Lublinie,nie wiem czy to wina instruktorów jazdy czy to wina głupiego myślenia kierowców,jedzie jeden za drugim i oczekuje określonej prędkości.A to nie jest autostradą- nie ma prędkości minimalnej..Proponuje kierowcom poganiaczam złóżcie podanie do urzędu miasta lub policji by wprowadzono znaki nakazu.Np nakaz jazdy z prędkością 50 km/h i nie wolno zwolnić do 20 kmh

 3. Zdał sobie sprawę że do wsidnika jedzie ichciał samobója walnać

 4. To nie było klasyczne najechanie. Tylko jazda bandyty drogowego, potencjalnego drogowego mordercy. Tak to nazywajmy.
  Jazda na zderzaku i wymuszanie szybszej jazdy powinno być karane jako próba zabójstwa!

 5. ziomek spod bloku

  szkoda że nie ma informacji na jakich tablicach był „mesio” a podobno z niebiesko żółtą flagą … – tak ma to znaczenie uprzedzajac pytanie …

Dodaj komentarz