690 680 960

Niebezpieczne zdarzenie drogowe w oku kamery (wideo)

W miniony czwartek na drodze krajowej nr 17 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Pojazd osobowy wpadł do przydrożnego rowu, dwie osoby trafiły do szpitala.

18 komentarzy

 1. Kobieta za kierownicą i wszystko jasne

 2. Po prostu baba RURA. Ona nie powinna nawet wózka dziecięcego prowadzić!!!!!

 3. O żesz w morde

 4. I to mnie się natychmiast podoba …jest wina i natychmiastowa kara …moze to ją nauczy myślenia ,bo przez takich psudokierowców giną niewinni ludzie

 5. Mam nadzieję że córka nie będzie chciała już z nią nigdy wsiąść do auta

 6. Naprawdę trzeba być cymbałem żeby coś takiegp zrobić, Zagraża innym a jeszcze zimy nie ma.

 7. Najpierw kierunkowskaz, potem w lusterko. Na autostradzie to niestety codzienność.

  • Jeżeli ktoś dostał małpiego rozumu to nie wie gdzie jest włącznik kierunkowskazów a lusterko używa tylko do zabawy i malowania strasznie wyglądających powierzchni.

 8. Prawo jazdy wygrała na odpuście w loterii losów

 9. Zatrważające nagranie. Pierwsza część, no ok, każdy może się zagapić. Choć widać powszechny nawyk, że najpierw kierunkowskaz, rozpoczęcie manewru a na końcu przelotne spojrzenie w lusterko. Przerażający jest jednak ciąg dalszy, nie wyobrażam sobie jak wiele złych decyzji zostało podjętych by doprowadzić do takiego zdarzenia. Przecież to istny chaos za kółkiem i brak jakichkolwiek umiejętności, żeby tak niegroźną sytuację skończyć w rowie. Z całym szacunkiem, ale ta Pani powinna zrezygnować z prowadzenia pojazdów mechanicznych dla swojego dobra oraz przede wszystkim dobra innych.

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas