Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie ciężarówki z pojazdem dostawczym na trasie Annopol – Kraśnik. Jeden pas zablokowany

Po zderzeniu dwóch pojazdów, w tym ciężarówki, występują utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 74 w Kraśniku. Obecnie jeden pas ruchu jest zablokowany, na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do zdarzania doszło we wtorek około godziny 9.00 na drodze krajowej nr 74 w Annopolu, na trasie Kraśnik – Annopol. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów – ciężarowego i dostawczego. Po zderzeniu dodatkowo doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Obecnie w rejonie zdarzenia zablokowany jest jeden pas ruchu. Służby zabezpieczają miejsce zderzenia obu pojazdów, wprowadzono ruch wahadłowy.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, utrudnienia z przejazdem mogą potrwać około 3 godzin. Nie ma jeszcze informacji o liczbie osób poszkodowanych.

PRZECZYTAJ

Ciężarówka wypadła z drogi krajowej nr 48. Utrudnienia w ruchu na trasie Przytoczno – Kock

4 komentarze

  1. W Annopolu nie w Kraśniku

  2. W tym przypadku też przewidywany czas trwania utrudnienia wynosi około 3 godzin, ale jak panowie policjanci nie będą się snuć jak smród po gaciach, a dzielnym strażakom pozwolą wcześniej pozamiatać szczątki doczesne auta, to czas utrudnień może się znacznie skrócić.

  3. W ostatnich tygodniach statystyka sprawczości w zdarzeniach drogowych kierujących pojazdami silnikowymi (samochodami i motocyklami) wzrosła z 95 do 99%.
    Kiedy ostatnio niezmotoryzowany spowodował kolizję, czy wypadek? W styczniu czy lutym 2024?
    No i gdzie ci mityczni piesi rzucający się pod koła dziesiątkami na każdym PdP każdego dnia?

Dodaj komentarz