690 680 960

Napad i pobicie w rejonie Ogrodu Saskiego. Sprawca ukradł mężczyźnie telefon

41-letni mieszkaniec Lublina odpowie za rozbój. Mężczyzna w okolicy Ogrodu Saskiego zaatakował mieszkańca Lublina, którego pobił, a następnie okradł.

Do zdarzenia doszło w okolicy Ogrodu Saskiego w Lublinie. Świadek zdarzenia zadzwonił na numer alarmowy, informując o tym, że ktoś okłada pięściami mężczyznę.

Sprawca miał być odciągany przez inne osoby. Na miejsce od razu wysłano najbliższe patrole. Jak się okazało, sprawca zdołał oddalić się przed przyjazdem mundurowych. W wyniku rozboju skradł mieszkańcowi Lublina telefon komórkowy.

Policjanci szybko natrafili na agresywnego mężczyznę. 41-latek został zatrzymany. Odnaleziono też skradziony telefon. Zatrzymany został doprowadzony przez policjantów z IV komisariatu do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty rozboju.

Na wniosek śledczych sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy.

(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

 1. Po co takiego zatrzymywać ? Trzeba brać przykład z policjantów z Dolnego Śląska. Prosto, skutecznie i bez obciążania podatników kosztami utrzymania .

 2. Szukał lokum na zimę i parę kolejnych pór roku?

  • Pomyłka? Pomyłka? Moja pierwsza żona miała na imię pomyłka. Byłeś na tym Śląsku? A może zwyczajnie sam lubisz przyćpać i boli cię, że jest jednego ćpuna mniej?

 3. Bardzo dobre zachowanie i w podobnej sytuacji każdy niech tak samo postępuje. Patologii należy przeciwstawić się sprytną inteligencją.

 4. Wygląda na to, że typ chciał trafić do paki i dlatego w biały dzień zaatakował przypadkową ofiarę. Pewnie nie miał gdzie mieszkać i nie miał co jeść, a teraz już jest happy.

 5. W końcu sensowny przykład wykorzystania środka w postaci tymczasowego aresztowania.

Kursy walut

 • USD 4.413zł -0.16%
 • GBP 5.3808zł 0.35%
 • EUR 4.7109zł 0.1%
 • CHF 4.7477zł -0.53%

Polub nas