Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Najechał busem na mężczyznę. 60-latek zginął na miejscu (zdjęcia)

Wczoraj po południu w Rejowcu doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Kierujący busem najechał na leżącego na jezdni z rowerem mężczyznę. Poszkodowany 60-latek poniósł śmierć na miejscu.

22 komentarze

 1. Winny jak zwykle pieszy który przewrócił rowerzyste nastempnie kierowca busa na niego wjechał. Zakazać pieszych!

 2. W wyniku tego zdarzenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu, czyli dzięki Bogu (z niewielką pomocą kierowcy), osiągnął stan ostatecznie stabilny.

 3. Skąd wiadomo że jeszcze żył, może przedawkował.

 4. pewnie pijak na rowerze spal

 5. redakcjo dlaczego w tych 5 najnowszych zdjeciach na gorze 112 nie ma znaczkow z jakiego miasta jak ponizej w relacjach kiedys bylo?

 6. Jak się nie patrzy jak się jedzie to się ma kłopoty.

 7. Co za kraj, że na środku drogi nawet spokojnie przespać się nie dadzą, ani zasłabnąć po półliterku na łeb i zaraz rozjadą.

 8. Dlaczego od razu pijany? Może to było zasłabnięcie, zawał, wylew. Może wpadł w poślizg, wiadomo jak wczoraj było, upadł i stracił przytomność.

 9. A gdyby to Wasz ojciec był to też byście tak dowcipkowali. Ludzie, co się wam porobiło? Wiecie co znaczy słowo empatia?

 10. Może to było zasłabnięcie, zawał, wylew. Może wpadł w poślizg, wiadomo jak wczoraj było, upadł i stracił przytomność. A gdyby to ktoś wam bliski był to też byście tak żartowali. Ludzie, co się wam porobiło? Wiecie co znaczy słowo empatia?

  • Dziadunio z Willolowa

   Wnoszę o usunięcie tego postu. Jak są trzy takie same pod rząd, to redakcji nie przeszkadza, nie jest to floodowanie forum? Usunąć. Za całokształt.

Dodaj komentarz

Z kraju