Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Najechał busem na mężczyznę. 60-latek zginął na miejscu (zdjęcia)

Wczoraj po południu w Rejowcu doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Kierujący busem najechał na leżącego na jezdni z rowerem mężczyznę. Poszkodowany 60-latek poniósł śmierć na miejscu.

Do wypadku doszło wczoraj przed godziną 16.00 w Rejowcu w powiecie chełmskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem pieszego. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz  policja.

– Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierujący mercedesem sprinterem przewożąc pasażerów najechał na leżącego na jezdni z rowerem 60-letniego mieszkańca gminy Rejowiec. W wyniku tego zdarzenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu – informuje komisarz Ewa Czyż z chełmskiej Policji.

Za kierownicą pojazdu siedział 38-latek z Chełma. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że był trzeźwy. Decyzją obecnego przy czynnościach prokuratora, ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do dalszych badań. Szczegółowe okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia są wciąż wyjaśniane.

 

Najechał busem na mężczyznę. 60-latek zginął na miejscu (zdjęcia)

fot. Policja Chełm

 

Najechał busem na mężczyznę. 60-latek zginął na miejscu (zdjęcia)

fot. Policja Chełm

Autor: redakcja

22 komentarze

  1. Ludzie, co się wam porobiło? Wiecie co znaczy słowo empatia?

  2. Ja już się w temacie rowerzystów wypowiedziałem i więcej nie będę.

  3. W samochodzie wymagane są opony zimowe a w dwukołowym rowerze nie. W ogóle nic nie jest wymagane od rowerzystów, może poza światełkiem w warunkach ograniczonej widoczności – a i tak większość rowerzystów ma to..

  4. Nawet jak zasłabł (choć przyczyna większości takich „zasłabnięć” jest powszechnie znana), albo miał wylew, to na pewno nie miał jednego – nie widzę na rowerze ani jednej lampki, nawet żadnego odblasku.
    Warto jeździć na długich tam, gdzie widoczność jest do dudy…

    • Taa. Ciekawe tylko ile pojeździsz na światłach drogowych jak co chwilę jedzie auto w drugą stronę.

Dodaj komentarz