Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ministerstwo apeluje o częstsze kontrole w sklepach otwartych w niedziele. Nie podobają się „kluby czytelnika” czy „poczekalnie dworcowe”

Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marlena Maląg zwróciła się do Głównego Inspektora Pracy o szczególny nadzór i wzmożone kontrole przestrzegania ograniczenia handlu w niedziele i święta.

49 komentarzy

 1. Żaden sklep nie powinien być otwarty w niedzielę.

 2. [***] pisiory – a co wam przeszkadzają otwarte sklepy? Nie podoba się, to do kościoła [***]!

 3. Uwielbiam robić zakupy w niedzielę, tuż po wyjściu z kościoła. Przez to wszystko w soboty zakupy w tłoku to dopiero przyjemność wątpliwa ?

 4. Poje….ni pisowscy komuniści, czy im się wydaje, że mają monopol na wiedzę, co i komu jest potrzebne. Gospodarki sterowane centralnie ( tu przez jednego zidiociałego starca) zawsze padały. Tylko zanim padly niszczyły i ludzi i kraj . Pisowskie bolszewickie mendy do łagrów.

 5. A kto sfinansuje pracę kontrolerów w niedzielę?

 6. X-X-X-X-X--X-X-X

  Na szczęście PiS chyli się już ku upadkowi…
  W końcu znowu będzie można normalnie zrobić zakupy w niedzielę.

 7. Mamy taki rząd nieudolny, że daje się w jajo robić. Nawet podstawówki nie trzeba skończyć, żeby tych z nowogrodzkiej wyśmiać i wywalić. Konstytucja Polski nawet im nie przeszkadza , bo przecież Trybunał obsadzony wiadomo przez kogo… Mam nadzieje, że Trybunał Stanu zacznie w końcu funkcjonować.!

 8. Kontrolowaç i lepiç wysokie kary!!!!!!

  • Za co kary? Klub czytelnika, wszystko zgodnie z ustawą. Czegoś jeszcze nie rozumiesz?

   • Widział ktoś alkohol na półkach w czytelni . A więc piwo i inne trunki do magazynu i próbować przekonać kontrolę że to czytelnia – chyba etykiet z datą ważności do spożycia .

   • Niestety nasze prawo i przepisy to tragedia. Jest tak napisana że zawsze można je obejść przez różnego rodzaju cwaniaków.

 9. Niech rządzące głąby robią więcej wyjątków i „furtek ” i niech się dalej dziwią że zakazy są obchodzone …a wystarczy jedno zdanie ” w niedzielę zamknięte będą wszystkie placówki handlowe bez wyjątków ” i nie musieli by się dziwić ….

 10. Kontrolować będę dzwonił na policję za każdym razem jak zobaczę otwarty sklep w niedzielę.