690 680 960

Nie miała prawa jazdy, spowodowała wypadek na rondzie przy Makro

Ponieważ nigdy nie miała prawa jazdy, znajomość przepisów ruchu drogowego również nie była najlepsza. Zderzyła się z prawidłowo jadącym autem.

We wtorek wieczorem, po raz kolejny na rondzie przy Makro zderzyły się dwa pojazdy. Tym razem na wyjeździe z ulicy Chemicznej volkswagen uderzył w alfa romeo. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe i policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierująca volkswagenem kobieta, wyjeżdżając z ulicy Chemicznej, wymusiła pierwszeństwo przejazdu na opuszczającym rondo alfa romeo. W wyniku zderzenia pojazdów, do szpitala zostało przetransportowane dziecko, które podróżowało w jednym z aut.

Obie kierujące były trzeźwe, jednak sprawczyni nie posiadała przy sobie prawa jazdy. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że kobieta nigdy nie posiadała uprawnień do kierowania pojazdami.

Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112)
2016-02-02 20:50:21

reklama

28 komentarzy

 1. Jeżeli to jej dziecko,to nie żal,jeżeli nie to bardzo szkoda.

  • Co za durnota. Akurat w tej sytuacji i kazdej podobnej, to kazdego dziecka zal, bo zadne nie jest winne glupoty swojej matki.

 2. Proponuje nazwac to rondo rondem św. Krzysztofa czyli patrona kierowców 😛 bo jest tam tyle wypadków…

 3. Jeśli to Jej, czyli sprawczyni dziecko w tym vw ucierpiało to nie zazdroszczę mu takiej nieodpowiedzialnej Matki Polki, która nigdy nie posiadała uprawnień do kierowania pojazdami, a władowała dziecię do autka i hajda w Polskę.

 4. Jazda bez uprawnień jest ostatnio popularnym sportem wśród głupoli, było kilka artykułów na ten temat.

 5. Biorąc dziecko ze sobą świadomie godziła się zrobić z niej kalekę .

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas