Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zmieniał pas jezdni. Nie zauważył jadącego tuż obok pojazdu komunikacji miejskiej (zdjęcia)

Oba pojazdy poruszały się w tym samym kierunku. W pewnym momencie kierujący audi mężczyzna zaczął zmieniać pas jezdni z lewego na prawy. Doprowadził do zderzenia z trolejbusem.

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 15 na ul. Lipowej w Lublinie. Na odcinku między ul. Rowerową a Narutowicza zderzyły się dwa pojazdy: trolejbus i samochód osobowy. Na miejscu interweniował nadzór ruchu MPK.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, oba pojazdy poruszały się w tym samym kierunku, w stronę al. Piłsudskiego. W pewnym momencie kierujący audi mężczyzna zaczął zmieniać pas jezdni z lewego na prawy. Nie zauważył jednak jadącego nim pojazdu komunikacji miejskiej.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Teraz pracownicy nadzoru ruchu MPK prowadzą czynności w sprawie kolizji. Występują utrudnienia w ruchu.

Zmieniał pas jezdni. Nie zauważył jadącego tuż obok pojazdu komunikacji miejskiej (zdjęcia)

 

6 komentarzy

  1. Dziwne. aŁdi nie leciało buspasem?

  2. Zobaczył zielone, myślał że to trawnik i chciał zaparkować?

  3. tak samo jak PIS nie zauważył ,że przerżnął wybory , gdzie ten ich rząd ?

    • Nie ważne że nie będzie co do gara włożyć bo drogie.Najważniejsze ze pis pognaliśmy. A że vat rośnie,powraca to tak przypadkiem przy PO.

  4. Nic się nie dzieje na rondzie z pniakiem, gdzie jest doskonała widoczność i wzorowe oznakowanie? Dziwne.

  5. Teraz pytanie czy ktoś kto nie widział autobusu, powinien uczestniczyć w ruchu drogowym gdzie chodzą dużo mniejsi piesi.

Dodaj komentarz