Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Uderzała kijem w karoserię, bo chciała wygonić psa spod auta

Do nietypowego zdarzenia doszło w środę przy ul. Różanej w Lublinie. 67-letnia kobieta uszkodziła karoserię pojazdu, uderzając w nią kijem, chciała w ten sposób wygonić psa spod auta.

Do zdarzenia doszło w minioną środę przy ul. Różanej w Lublinie. Na policję zgłosiła się kobieta, której znana jej 67-latka uszkodziła kijem pojazd. Jak relacjonowała poszkodowana, starsza kobieta wyszła na spacer z psem, w pewnym momencie jej pupil dostrzegł kota siedzącego pod jednym z zaparkowanych samochodów i pobiegł do niego.

– Starsza kobieta zaczęła stukać kijem w karoserie, ponieważ chciała wygonić swojego psa spod auta. W ten sposób uszkodziła 4 elementy w fordzie mondeo. Uszkodzeniu uległa pokrywa silnika, zderzak oraz dwa błotniki – relacjonuje zdarzenie st.sierż. Kamil Karbowniczek z KWP Lublin.

Właścicielka auta wyceniła straty na 1 tys. złotych.

– Wczoraj 67-latka została przesłuchana. Teraz ze swojego postępowania będzie tłumaczyła się przed sądem – dodaje st.sierż. Kamil Karbowniczek.

2016-10-28 14:36:56
(fot. ilustr. lublin112.pl)

22 komentarze

 1. Widać pies był jej bardzo DROGI. 😉

 2. Ale czy pies w końcu wyszedł??

  • Skoro właścicielka nie wie,że pies powinien być na smyczy to może właścicielka powinna chodzić na smyczy żeby nie wyrządzała innym szkód materialnych

 3. A co z kotem.?? ?????????

  • Ponawiam pytanie do redakcji!
   Co z kotem? 🙂
   p.s. Dawno się tak nie uśmiałem, życzę miłego dnia Myszka 😉

 4. A gdzie byli w tym czasie jej rodzice?

 5. jakim cudem tak mało za naprawę 4 elementów.Ja za delikatne prawie niewidoczne otarcie drzwi plus listwa na drzwiach dostałem z ubezpieczalni na naprawę 650 zl . Właścicielka auta się zdziwi ile to kosztuje po naprawie. Jeśli jest lakierowani to ja to wyniesie dobrze ponad 1000zl

 6. Jaki tam tysiąc, co najmniej 5 tys.

 7. Jak nie kijem to pałą go. A foto nieszczęśliwego psiny; jak migranci, same matki z gromadką dzieci. Może zdjęcie tego, co rozszarpał kobietę na przystanku lub pogryzionych dzieci lepiej zamieścić. Ale takie nie wzbudzi współczucia.

 8. [ ] teraz trzeba będzie kredyt zciągnąc bo z renty nie pomaluje mondeło.

 9. ałtorze- nic bardziej mylnego od Twojego spostrzeżenia ,pies przypomina ludziom ze wsi wieś ponadto jak mówią nic z niego nie ma -nie znosi jaj, nie daje mleka itp. A co do artykułu to obie panie chyba nie darzyły się sympatą. Była okazja odegrać się na sąsiadce,bo jak trzeba nap……..dalać żeby takich szkód narobić?

 10. Jasne bo na wsiach psom lepiej …pusta miska łańcuch mokro i zimno. …to jest życie według ciebie