Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kręcili kolejny odcinek „Łowcy pedofilów”, wpadły trzy osoby. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty (zdjęcia)

Do dwóch i trzech lat grozi mężczyznom, którzy umówili się na intymne spotkanie z dziewczynkami, po czym zostali zatrzymani przez policję. Działania w Lublinie i Lubartowie będzie można obejrzeć w programie „Łowca pedofilów”.

28 komentarzy

 1. hahahaha

 2. Pytanie z innej beczki. Tutaj za próbę spotkania z 14 jest aresztowanie a w Chełmie za sex z 14 po narkotykach jest uniewinnionie z tego zarzutu, tam był jeszcze gwałt. Czym oba te czyny się różnią ?

  • Sprzedam Wapno

   co grozi …a co sąd orzeknie to dwie inne rzeczy:)

  • Pytanie z innej beczki po co kłamiesz? ” Trzy lata i trzy miesiące więzienia – taki wyrok za seks z nieletnią w zamian za narkotyki usłyszał Radosław S. Sąd uznał jednak, że do gwałtu nie doszło.” Pozostali dwaj też dostali wyroki po odsiadki. Czym się różnisz od pospolitego oszusta, manipulancie?

 3. nie uważam sierżanta bakiety za autorytet, ale w tym temacie trafnie się wypowidział, polecam na youtube, osoba która namawia, prowokuję do popełnienia przestępstwa podlega takiemu samemu wymiarowi kary co podejrzany. nie bronie zwyrodnialców, niech gniją, ale ci cali łowcy też powinni odpowiedzieć za nakłanianie do czynów lubieżnych.

 4. Stop Making Stupid People Famous!!!
  Napiszcie lepiej jaki odsetek schwytanych przez tych „łowców” zostało skazanych. Kolejny głupi show jakich pełno na tych dziwnych kanałach TV.

 5. Jeśli policja organizuje prowokację, aby schwytać handlarza narkotyków, to na miejscu zostają ujawnione narkotyki i dochodzi do ich sprzedaży. Przestępstwo więc zostaje popełnione.

  Do jakich czynów pedofilskich dochodzi, kiedy po drugiej stronie komputera są bawiący się w szeryfów dorośli (?) ludzie, którzy tylko udają dzieci, więc na miejscu tzw. pedofil nie ma nawet szansy dotknąć żadnego dziecka bo:
  1) żadnego dziecka nie ma i nie było,
  2) „pedofil” zostaje od razu aresztowany?

  Cała ta akcja to jedna wielka hucpa i orgia ale bezprawia.

 6. Mógł by się koło kościoła przyczaić ?

 7. i bardzo dobrze

  hahahahahaaa! Dobre!

 8. Ja temu panu zwanemu „łowcą pedofilów” nie pozostawiłbym swojego dziecka pod opieką, a widząc go na ulicy kazałbym dziecku trzymać się daleko od niego.

 9. Ten typ jest jakiś dziwny, on tego nie robi z dobrego serca.

 10. Tu o innym ” łowcy pedofili” – za stroną policji: „Jak wiadomo każde działanie w sieci pozostawia ślad. Przekonał się o tym 31-letni pedofil, którego zatrzymali kryminalni z katowickiej komendy wojewódzkiej. Śledczy wpadli na trop mężczyzny 2 lata temu, w trakcie realizacji wielowątkowej sprawy pedofilii w internecie. Od tego czasu stróże prawa ustalali, kim jest mężczyzna i obserwowali jego poczynania w przestrzeni internetowej. Trop prowadził ich do Białegostoku, gdzie kilka dni temu go zatrzymali. Mężczyzna namawiał małoletnich do obcowania płciowego, a w swoim mieszkaniu przechowywał treści z pornografią dziecięcą. Co zaskakujące, od jakiegoś czasu sam działał jako tzw. „łowca pedofilów”. Eliminował konkurencję?

Z kraju