Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kręcili kolejny odcinek „Łowcy pedofilów”, wpadły trzy osoby. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty (zdjęcia)

Do dwóch i trzech lat grozi mężczyznom, którzy umówili się na intymne spotkanie z dziewczynkami, po czym zostali zatrzymani przez policję. Działania w Lublinie i Lubartowie będzie można obejrzeć w programie „Łowca pedofilów”.

28 komentarzy

 1. Czy podawanie się za kogoś innego to nie jest przestępstwo? Rozumiem jeżeli zachodzi podejrzenie to policja może zrobić prowokacje ale nie jakiś Janusz.

  • Co to zmienia czy prowokacji dokonuje policja czy jakis „Janusz”? Skoro rezultat dzialan bedzie taki sam, a tak na marginesie jezeli podowanie sie w internecie za kogos innego jest przestepstwem to dlaczego uzywasz jakiego Fejkowego nicka i podajesz sie za Ted Ris’a? Podpisz sie imieniem i nazwiskiem oraz wklej zdjecie swojego dowodu osobistego, wtedy nie bedziesz przestępcą internetowym.

  • Dzieki temu Januszowi wiele dzieci nie zaznało krzywdy.

 2. Każdego dnia mogliby wyjmowac tych zwyrodnialców.
  Niekończąca się historia.

 3. Jak dla mnie to chore prowokacje i dziwię się że policja bierze w tym udział .Równie dobrze można położyć na ulicy banknot i aresztować każdego kto go podniesie

  • Dokładnie, zamiast rozpracowywać grube ryby, rozbijać całą sieć to wolą łapać jakiś pojedynczych leszczy…

 4. No z twarzy prawie gwiazdy

 5. Odgrażal się że zadzwoni do mamy? I policjanci i ekipa będą mieli problemy ?????????

 6. Ale ile będą się nabierac na ta stara Karolinę, przecież tam same zmarszczki i botoks.

 7. jacy to lowcy sami wlaza w du…e ich trza karac

 8. Niech redakcja za jakiś czas napisze jakie wyroki zapadły. Bo przedstawione zarzuty nie miały miejsca. Nie było żadnej 14-latki tylko starszy facet z koleżanką. Chyba, że policja coś znajdzie podczas przeszukania miejsca zamieszkania zatrzymanych za co faktycznie będzie można ich skazać.

 9. Sprawa wygląda tak; udają kogoś innego („młodą łatwą”) żeby zwabić kogokolwiek, a na miejscu telewizja robi program. Misja polega nie na łapaniu prawdziwych przestępców, tylko na kręceniu programu TV za konkretne pieniądze.

 10. No i tak się szczęśliwie/przypadkiem złożyło, że akurat tego dnia trzech w Lubelskiem przyjechali zatrzymać, żenada i tandetna produkcja.

Z kraju