Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejny groźny wypadek w Lublinie. Dwa auta rozbite, jedno leży na boku (zdjęcia)

W piątek po południu w rejonie Areny Lublin doszło do groźnego wypadku. Dwie osoby zostały poszkodowane, jeden z pojazdów zatrzymał się na boku.

26 komentarzy

 1. skutki olśnienia, że przed nami 2 dni zamkniętych sklepów? stąd ten brak uwagi i pośpiech?

 2. Do roboty się pewnie spieszył.

 3. Dziadek może sobie zrobić przegląd zawieszenia ,podłogi czy nie ma dziur i rdzy.

 4. DROGOWCY! RUSZAĆ 4 LITERY, BO JUTRO TEMPERATURA MA SPAŚĆ PONIŻEJ ZERA! NAWET LUBLIN 112 PUBLIKUJE INFORMACJĘ NA TEN TEMAT 😉 . TAK ŻE DO ROBOTY, POSYPAĆ I WTEDY EWENTUALNIE SIĘ POCHWALIĆ, ŻE RROGI SĄ CZARNE, MOKRE ITP. A NIE, JAK TYDZIEŃ TEMU, KIEDY BYŁO PLUS SIEDEM STOPNI. DO ROBOTY, ZUCHY!

  • Kolejny IDIO*A!
   Jak dzisiaj posypią to będzie to skuteczny sposób na intensywne opady śniegu i spadek temperatury?
   Może idź się wys*aj za cały miesiąc i napisz czy pomogło 🙂

   • Tak jesteś idiont. Jak dzisiaj posypią to sól będzie roztapiać padający śnieg i nie będzie paraliżu. Oczywiście jak deszcz nie zmyje a takowego nie zapowiadają.

   • Kret! Yn. ?

   • Padający śnieg, przy minusowej temperaturze, w zetknięciu z POSYPANĄ SOLĄ NAWIERZCHNIĄ zamieni się w wodę. I droga będzie czarna i mokra. Naprawdę nie rozumie osoba? Toż to fizyka na poziomie 5 klasy szkoły podstawowej. Pewnie byłeś wtedy chory.

 5. Kupię cześci z tej skody

 6. To teraz masz czas na blaharza I lakiernika

 7. Dziadunio z Willolowa

  Pokłosie wypadku na Narutowicza? No bo skąd ten korek?

 8. zapier… cie dalej, wciskajcie się na chama – takie są efekty

  • Wciskamy się delikatnie i z klasą, sygnalizujemy zamiar kierunkowskazem. Chamem to jest ten/ta, co nie chce wpuścić. Albo brak obycia, albo złośliwość, albo wiocha.

 9. Nikt nie na chama się nie wciskał, starszy pan chciał,tak mi się wydaje wjechać pod arenę, zwolnił, zatrzymał się i ruszył nie wiem czy nie widział taxi, czy może myślał że zdąży przed nim przejechać, wszystko widziałam , taxi zapierdzielał tak jakby na bombach jechał, nie widziałam żeby chamowal. Mąż wyciągał z innymi pana z ww, ja z innym świadkiem panią z taxi, coś strasznego. Ewidentnie wina po stronie starszego pana, ale jakby taxi wolniej jechało to takiego wypadku by nie było.

 10. Kraj pochodzenia sprawcy? Wiek? Sprawdzone social media czy tego nie relacjonował? Bo to pewnie normalna jazda nie była. Za cos takiego powinien mieć dowalony mandat z 50 koła.
  Ale pewnie tak jak FROG z Warszawy nie stworzył zagrożenia dla wielu osób…’

  Ale dalej głosujcie za Wolnymi Sądami…. nikt się boi tak jeździć bo wiedzą, że kara jest bardzo niska… Ci co mają kasę wogóle sie tym nie przejmą. Bo kasa i znajomści …

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112