Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejny groźny wypadek w Lublinie. Dwa auta rozbite, jedno leży na boku (zdjęcia)

W piątek po południu w rejonie Areny Lublin doszło do groźnego wypadku. Dwie osoby zostały poszkodowane, jeden z pojazdów zatrzymał się na boku.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 16.00 w rejonie Areny Lublin. Na ul. Stadionowej zderzyły się dwa auta osobowe – volkswagen i skoda. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem mężczyzna poruszał się ul. Stadionową w kierunku ul. Głębokiej. Na wysokości Areny Lublin widząc przed sobą duży korek postanowił zawrócić. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu kierowcy skody, poruszającego się z naprzeciwka. W wyniku czego doprowadził do zderzenia obu pojazdów. Siła zderzenia sprawiła, iż volkswagen przewrócił się na bok.

W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby, pasażerkę skody przewieziono do szpitala. Kierowcę volkswagena opatrzono na miejscu. Starszy mężczyzna nie wymagał hospitalizacji. W rejonie wypadku nie ma większych utrudnień w ruchu. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia obu pojazdów.

Zdjęcia: lublin112.pl, nadesłane Małgorzata, Dorota, Ada, John

26 komentarzy

  1. Tachograf do zamontowania w boltissimo

Dodaj komentarz

Z kraju