Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kierowcy czekają na to od dawna. Jutro otwarte zostaną kolejne trzy odcinki ekspresówki do Rzeszowa

Wielu kierowców od dłuższego czasu wypatruje zakończenia prac związanych z budową trasy S19 Lublin – Rzeszów. Na razie można korzystać z jednego odcinka w naszym regionie. Od jutra będzie ich już cztery.

31 komentarzy

 1. Brawo PIS – na pohybel tym co blokowali budowe

  • Warto szerzyć propagandę, może ktoś uwierzy.

   • Ile zegarków by kosztowało pozwolenie?

   • Propagandę pamiętamy za PO. A ch z tą Polską wschodnią. To dawało nam PO z PSL.

    • a teraz CHj z cała polską to daje nam pis, trasia VIA carpatia jest to droga międzynarodowa a że przebiega przez Polskę to dostali kasę na to, żeby połączyć kraje północy z Azją , pisiory miały tu tyle do powiedzenia, co i duda przy podpisywaniu kwitów, w sumie podobno duda tylko intercyzy nie podpisał a tak to wszystko

  • Za platfusow większość podwykonawców by zbankrutowała a drogi i tak by nie było. A h.. z Polską wschodnią.

  • S19 powinna być budowana od woj mazowieckiego jednak na maliny do Kraśnika bliżej. Shi*

  • stół
   ?

 2. Między Lulinem a Rzeszowem.

 3. Same kamienie między Kraśnikiem a Niedrzwicą. Dobre.

  • Mireczku kamienie to PO z PSL. Twarde jak licho. Ch, d i kupa. Oni napewno by nas okradli z kasy i nie byłoby szans na S-19.

 4. A dziś jechałem do Rzeszowa- mogłem jutro ?

  • o to jest bardzo dobry komentarz! nikogo nie obraża i jest na luzie, gratulacje dla autora, a z drogi trzeba się cieszyć.

 5. Redakcjo, mapa by się przydała.

 6. Kierowcy czekają na S19 w stronę Białegostoku a nie w drugą stronę.

 7. Niema info że Jarek przylatuje nazwać drogę via carpatia imieniem Lecha ?

 8. Cieszy mnie każda inwestycja w Naszym regionie,zwłaszcza tak strategiczna.Malkontenci jak te psy szczekają a PIS karawana jedzie dalej.

 9. po czynach poznacie

  A już miałem nadzieję na otwarcie Lublin Niedrzwica a tu lipa, muszę oglądać codziennie korek przed rondem w Strzeszkowicach. Nie zmienia to faktu że ukłony należą się wykonawcom i tym którzy tak wielką inwestycję prowadzą do końca. POprzednio tylko tory rozebrali wzięli pieniądze i nogi za pas. Obecni spółki odtworzyli, tory i drogę do Warszawy ukończyli w kierunku Rzeszowa już niewiele brakuje. Niezależnie kto będzie u władzy to tymi drogami będą jeździć nasze dzieci i nasze wnuki. Czyli nasz głos coś dał więcej niż tylko …..z tą Polską Wschodnią gdzie … i kamieni kupa.

  • Tak się składa, że cały proces przygotowań, włącznie z ogłoszeniem przetargów, zrobiła jeszcze Platforma. PiSowi zostało jedynie rozstrzygnąć przetarg (co trwało bodaj 2 lata) i nie przeszkadzać wykonawcy. Zaiste, wielki sukces PiSu…

 10. już nie nie ma co słodzić ,że to zasługa PISu bo projekty powstały za PO i poczatki realizacji , ale nieudacznicy chętnie się pod tym podpiszą , i tak dalej jest POlska B kawałek szosy tego nie zmieni i żadna propagnda sukcesu

Z kraju