Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Jest wstępna wizualizacja nowego stadionu żużlowego. Miasto podpisało umowę na stworzenie projektu (zdjęcia)

Nowy obiekt ma mieć do 20 tys. miejsc siedzących i być zadaszony. To pozwoli na organizowanie tam również innych imprez. Dzięki temu będzie mógł sam na siebie zarabiać.

25 komentarzy

 1. Kasa na kolejny stadion jest a na remont Al Racławickich i budowę tak potrzebnych w tej częsci miasta dróg rowerowych nie ma .

  • ..a poszedł stąd !

  • Przeczytaj jeszcze raz artykuł a w szczególności jaka jest perspektywa czasowa tej inwestycji.

  • Święta prawda ! Nie tylko Racławickie. Aleja Solidarności od Zamku do Felicity. Zawieszenie można urwać.

  • Chcemy stadion , to wybierzmy przedstawicieli obecnego rządu i wierzcie mi że kasa szybko się znajdzie i na stadion i na remonty ulic , a nawet na nowe autobusy . Tym posłom z Lublina rząd na pewno pomoże , bo z obecną większością we władzach naszego miasta nie ma wspólnego języka i jest w sporze .

 2. ALEK NIE MA I NIE BEDZIE BEDĄ OBIETNICE ZA CZTERY LATA PRZED WYBORAMI ALE MY PAMIĘTAMY CENTRUM MAISTA JAK WIEŚ KOŁA ODPADAJĄ

 3. … blisko wybory to budujemy na papierze dworce i stadiony

 4. Widać, ze kampania wyborcza w pełni. Prezydent nagania stadionem wyborców dla Koalicji. Będzie po wyborach, będzie po stadionie.

  • Czy to nie dalej niż wczoraj jakiś (bez)Radny z PiS apelował o zagospodarowanie w przyszłorocznym budżecie 4 milionów na dofinansowanie lubelskiego żużla? To oczywiście żadnego związku z wyborami nie ma? A poszedł ty,sam wiesz gdzie PiSowski trollu!

   • Teraz prawie wszytko ma związek z wyborami. Festiwal ogłupiania rozpoczęty. Nie jestem zwolennikiem PiS-u.

 5. „zagospodarowanie okolicznego terenu” – czy to będzie tylko w 95% parking? i czy pozostałe 5% terenu to będzie coś innego, ale także będzie robić za parking?

  • No właśnie . A do tego ma myć 20 tys. miejsc siedzących .
   A czy ktoś zainteresował się losem tych którzy nie chcą lub nie mogą siedzieć , bo np. mają
   hemoroidy od siedzenia całymi dniami na stołkach w biurach czy w korporacjach .

 6. Ciekawe projektanty, Kavoo nawet strony www nie mają – takie wzięcie, już widzę jak to zrobią… Gość w pasiastej koszuli coś pokazuje i tyle. A jaki koszt inwestycji w zakresie projektu ???

  • Czy ktoś widział jakieś referencje albo opinie nt Kavoo? Czy ktoś widział jakąś realizację tej firmy? Jaką siłę przekonywania zastosowało Kavoo?

 7. Noo dobre, kapitał zakładowy KAVOO Invest Sp. z o.o. 5000zł (pięć tysięcy)… h. Ciekawe jakie były kryteria wyboru oferenta?

 8. Już jest jeden stadion tylko grać nie ma komu

 9. Ile zapłacono za ten bazgroł zwany wstępną wizualizacją? Może Redakcja się tym zainteresuje. Moż sobie ktoś dorabia społecznymi pieniędzmi.

 10. Trochę podejrzana ta spółka jest. Jedna osoba ogarnie całą budowę? To spółka z. o. o jest. Trochę to podejrzane. Chyba, że koleś tylko projekt robi.

  https://**********

  P.S
  Żona trzyma 99% akcji, hehehe.

Z kraju