Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Jedna kolizja, dwóch kierujących po alkoholu

Wczoraj w miejscowości Połoski doszło do zderzenia motocykla z pojazdem osobowym, po którym motocykl uderzył jeszcze w rowerzystkę. Jak się okazało, kierujący jednośladem oraz mężczyzna prowadzący pojazd osobowy byli po alkoholu.

W Nowy Rok przed południem policjanci z Terespola otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Połoski w powiecie bialskim. Wynikało z niego, że doszło tam do zderzenia motocykla z pojazdem osobowym. W zdarzeniu udział brała również kierująca rowerem.

Mundurowi ustalili na miejscu, że 44-latek kierujący motocyklem marki Suzuki zderzył się z samochodem osobowym marki Nissan. Kierowca jednośladu w trakcie manewru wyprzedzania uderzył w skręcający w lewo pojazd. Po tym motocykl przewrócił się i uderzył w jadącą rowerem kobietę.

W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał. Jak się okazało po badaniu alkomatem, kierujący motocyklem miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu, zaś kierowca samochodu niemal pół promila. Dodatkowo 44-latek nie posiadał uprawnień do kierowania. Wkrótce obaj panowie staną przed sądem. 75-letni kierowca nissana odpowie za kierowanie samochodem po użyciu alkoholu.

(fot. Policja Biała Podlaska)

6 komentarzy

  1. A kto winny jest kolizji? Nikt nie pyta.

    • Jak skręcał tym Nissanem na skrzyżowaniu, to promilowy motocyklista.
      Jak skręcał do zagrody/w strefę zamieszkania/w gruntówkę/na pole (niepotrzebne skreślić) to „niedowietrzały” kierowca Nissana.

  2. Trafił swój na swego…

  3. Dlatego w Nowy Rok kluczyki od auta wisiały sobie spokojnie 😀

  4. jedna kolizja, dwóch nietrzeźwych, trzy promile; w czwartej RP.

  5. Buhahahahahaha cała wiocha polskopisowska pijana

Wiadomości z info112