690 680 960

Jechała drogą ekspresową, z kładki na jej auto zrzucono nieznany przedmiot. Wszystko nagrała kamera (wideo)

Trwa poszukiwanie sprawców niezwykle niebezpiecznego zdarzenia, jakie miało miejsce na drodze ekspresowej S17 Lublin – Warszawa. Tym razem na szczęście nikomu nic się nie stało, jednak notowano już podobne sytuacje, które zakończyły się śmiercią.

Wszystko wydarzyło się w ubiegłym tygodniu na drodze ekspresowej S17 Lublin – Warszawa. Późnym wieczorem kierująca oplem kobieta poruszała się w kierunku Lublina. Kiedy znajdowała się na obwodnicy Garwolina, z wiaduktu na jej auto zrzucony został nieznany przedmiot.

Całe zdarzenie zarejestrowała zamontowana w pojeździe kamera. Na nagraniu, jakie otrzymaliśmy, wyraźnie widać stojące na wiadukcie dwie osoby. W pewnym momencie jedna z nich zrzuca coś na nadjeżdżające auto. Pomimo uderzenia i spowodowanego tym uszkodzenia samochodu, kierująca zachowała spokój. Powiadomiła o wszystkim policję, dojechała do najbliższego zjazdu i tam oczekiwała na funkcjonariuszy.

– Na wysokości miejscowości Michałówka nieznany na tę chwilę sprawca uszkodził pojazd kierującej. Funkcjonariusze sprawdzili cały okoliczny teren, jednak w pobliżu miejsca zdarzenia nie było żadnych osób. Na chwilę obecną w KPP Garwolin toczy się postępowanie w sprawie o wykroczenie – wyjaśnia nam mł. asp. Małgorzata Pychner z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Samochód też nie został poważnie uszkodzony. Jednak notowano już podobne przypadku, które kończyły się śmiercią lub też ciężkimi obrażeniami ciała.

(wideo – nadesłane)

16 komentarzy

 1. Upier… rączki i pozostawić bez prawa do zasiłku. A potem pokazywać w szkołach. Może kolejnego coś to nauczy.

 2. Skończony de*il. Do utylizacji.

 3. Jakie wykroczenie? Chyba usiłowanie zabójstwa, nieprawdaż, kasto?

 4. Bezstresowe wychowanie 😉

 5. Ostatni sprawiedliwy

  Oszołomy tchórzliwe z torebeczka na ramieniu rozrywki szukają ręce przetrawić

 6. Usiłowanie zabójstwa, skazać za to i nagłośnić, może kolejny pomyśli zanim zabierze się za taką zabawę.

 7. lokalne wsi oki ebane sie bawio prymitywy dolone

 8. Nie było telefonu w aucie?
  Trzeba było wezwać milicję.

 9. W takich miejscach (mosty, wiadukty, przejścia, kładki) powinien być ustawiony monitoring i bezwzględnie oświetlony od zmierzchu do świtu. Jest wiele przypadków, jak ludzie próbuję skończyć ze sobą skacząc z mostów na przejeżdżające samochody. Niestety trafiają się tez i takie oszołomy, które próbują w ten sposób kogoś doprowadzić do kalectwa lub śmierci.

 10. Osobiście mijając takie miejsca zawsze patrzę do góry i obserwuję zachowanie ludzi znajdujących się na górze. Jest wiele osób, które stoją i patrzą na samochody, zawsze zastanawiam się o czym wtedy myślą i niestety zawsze widzę jeden obraz (rzuca się w dół lub lub próbuje coś rzucić).

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.1887zł -0.18%
 • GBP 5.2109zł -0.04%
 • EUR 4.479zł -0.25%
 • CHF 4.6211zł -0.19%

Polub nas