Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

„Grzesiu czego ty nie śpisz”. Spotkanie leśniczego z niedźwiedziem (wideo)

Hitem ostatnich godzin w Internecie jest nagranie z Bieszczad. Jeden z leśników napotkał niedźwiedzia i pyta go: „Grzesiu czemu ty nie śpisz?” po chwili zaś „Zasuwaj spać”. Nagranie ma już 41 tys. wyświetleń i prawie pół tysiąca udostępnień.

Autor filmu, pan Kazimierz Nóżka, tłumaczy internautom pod filmem, że w przypadku napotkania na drodze niedźwiedzia najlepiej się wycofać.

Drugie nagranie z niedźwiedziem „Grzesiem”, a może „Leszkiem”

Pan Kazimierz nagrał także dzisiaj kolejne zwierzę, mianowicie wydrę.

(fot. wideo Nadleśnictwo Baligród, Lasy Państwowe)

15 komentarzy

 1. I gdzie te filmy, bo widzę tylko białe plamy? (nie, nie mam żadnych adblocków, niestety…)

  • Nie wiemy jaki ma Pan telefon, przeglądarkę etc. etc…. Trudno powiedzieć dlaczego.

  • Panie Kazimierzu dziekuję , na drugim filmie postać stojącego misia ..rewelacyjne ujęcie momentu.

   • Pani sobie włączy głośnik bo chyba Pani tego nie zaczaiła. Ahh… te baby. To nie tylko, ujęcie stojącego miśka. On staje i się odwraca, bo słyszy swoje imię 😉 z Grześkiem chyba kosa

 2. Jak szanuję Pana Kazimierza, tak po obejrzeniu drugiego filmu mam wrażenie, że trochę przesadza. To już chyba było pod publiczkę i zupełnie niepotrzebne. Oglądają to dziesiątki tysięcy ludzi a daje ewidentnie zły przykład.
  Leśnik zna i czuje zwierzęta, wie na co może sobie pozwolić ale kiedy pozwoli sobie na to przeciętny Sebiks napotkawszy w górach niedźwiedzia to nie wiadomo jak się to skończy.

 3. I nagle zdajesz sobie sprawę, że to wszystko, to całe bagno kieratu codzienności, to szczekanie telewizji, bzdety komentarzy facebookowych, to wszystko obrasta nas i robi z nas zgryźliwych zapleśniałych zombi. A gdzieś tam jest świat realny, gdzie życie toczy się innym rytmem i inne są priorytety.

 4. Jak napotka się na swojej drodze niedźwiedzia i człowiek nie wie, czy to brunatny czy grizzly, to trzeba się szybko wspiąć na drzewo. Jeśli wejdzie na nie za nami, to brunatny. Jeśli je powali, to grizzly. A jeśli w okolicy nie ma drzewa, to polarny.

 5. Szatan dobry jest

  Zgadzam się z Panem Boromirem. Trąca tu tak jakby bambizmem ze strony tego człowieka. Moim zdaniem powinien odejść i dać zwierzakowi spokój.

 6. Jeden nazwie miśka Grzesiem a inny dzika Kubusiem … 😉 co kto lubi.