Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Działacze Agrounii walczą o oczyszczenie z zarzutów. Dziś zeznawali przed sądem w sprawie ich zatrzymania (zdjęcia)

Przedstawiciele Agrounii podkreślali dziś przed lubelskim sądem, iż działają po to, aby obywatele mieli swoje prawa, mogli funkcjonować i czuć się bezpiecznie, a nie byli szczuci i prześladowani przez władze. To nawiązanie do ich zatrzymań, jakie miało miejsce w grudniu. Złożyli zażalenie na działania organów ścigania.

18 komentarzy

 1. PiS zdobył władzę głosami wsi, jakoś teraz rolnicy narzekają na rząd. Dlaczego?

 2. Szkoda, że nie blokowali ogórków które sprowadzał z Rosji Pan Senator Jacek B.

 3. Nastepny Kmiotek za każdą cenę chce wepchnąć się do polityki od samego początku było to widać a całe rolnictwo i protesty skończą się gdy wejdzie do sejmu. Taki sam jak Ci co mówili że ” ch… z tą Polska wschodnia”

 4. I jeszcze jeden apekt co do AgroUni – tam większość bogatych rolników tzn zarządców swoich ziem bo zwykły rolnik co sam pracuje na roli nie ma czasu na takie akcje bo by nie miał za co żyć.

 5. Bardzo proszę redakcję o nagłośnienie tematu 20% podatku od zbiórek internetowych które przepchnely pis i reszta(tylko konfa przeciwko).

  • Już się kapnęli, że to wizerunkowa wtopa i don Mateo dzielnie zadziałał. Tworzą problemy, aby później z nimi dzielnie walczyć i uchodzić za zbawców narodu. A ciemniaki łykają jak młode pelikany jaki to rząd dobry…

 6. zielone ludziki

 7. Gdzie oni tylu karakanów znaleźli – w smerfnej wiosce? 🙂

 8. Juzek z lubartoskiej

  Bardzo dobrze niech Agrounia walczy
  Jestemy za wami

 9. Kołodziejczak powinien dostać 2tygodnie zakucia w dyby,a te jego hloptasie po 100 batów,to odechciało by im się być konfidentami tuska,próbują cwaniaczki naśladować Leppera i dorwać się do władzy, ale Lepper to był zupełnie inny człowiek. Ci wszyscy co tam na zdięciu stoją za Kołodziejczakiem to nie są rolnicy tylko obszarnicy.

 10. Pisane na kolanie

  Cześć wyszła sana a cześć wyniesiona. Kim oni są by ich jeszcze nosić. Nasza policja powinna w takim przypadku czerpać doświadczenia z policji francuskiej. W końcu to kraj modelowej demokracji w Europie a policjanci zawsze tam interweniują zgodnie z zasadami demokracji.

Wiadomości z info112