W środę wieczorem na al. Solidarności w Lublinie doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Pojazd osobowy wpadł w poślizg i uderzył w słup.
W środę przed obliczem prokuratora stanął sprawca wypadku, jaki miał miejsce w poniedziałek na al. Witosa. Mężczyzna przyznał się do winy.
Jak informuje nasz Czytelnik, na ul. Zana dochodzi do ryzykownego zachowania pieszych. Chodzi o przechodzenie poza wyznaczonym przejściem.
Przytomne zachowanie kierowcy ciężarówki sprawiło, że pojazd tylko częściowo został uszkodzony przez ogień. Występują utrudnienia w ruchu.
Trzy auta uczestniczyły w zdarzeniu drogowym, jakie miało miejsce dzisiaj po południu na al. Kraśnickiej. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Policjanci przesłuchali mężczyznę, który w środku nocy został zatrzymany nago na al. Tysiąclecia w Lublinie. Jak się okazuje, miał w tym swój cel.
Na szczęście nikt nie ucierpiał w zderzeniu dwóch aut, jakie miało miejsce dzisiaj przed południem na lubelskich Bronowicach. Nie było większych utrudnień w ruchu.
Po wypadku całkowicie zablokowana jest al. Witosa w kierunku centrum. Tworzą się bardzo duże korki.
W środę rano na skrzyżowaniu ul. Żeglarskiej z ul. Krężnicką doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jedna osoba została poszkodowana.
We wtorek właściciel sieci sklepów Stokrotka wygrał spór z fiskusem. Chodziło o żądanie zapłaty blisko 200 mln zł naliczonego spółce podatku. Jak orzekł Sąd Administracyjny, Urząd Skarbowy nie miał do tego prawa.
Do szpitala trafiła kierująca skuterem, która próbowała przejechać jednośladem pomiędzy pojazdami w korku. Kobieta straciła równowagę i uderzyła w citroena.
Kierowca Chevroleta który wczoraj po południu spowodował groźny wypadek na al. Witosa w Lublinie znajdował się pod wpływem alkoholu. Oznacza to, że mężczyzna ma usłyszeć o wiele poważniejsze zarzuty.
W nocy z poniedziałku na wtorek kierowcy poruszający się al. Tysiąclecia przecierali oczy ze zdumienia. Na środkowym pasie ruchu stał nagi mężczyzna i przeglądał coś w telefonie.
W poniedziałek policjanci z Lublina zatrzymali 15-latka, który porzucił rower miejski na torach. Po jednośladzie przejechał pociąg, straty oszacowano na 1,5 tys. złotych.
W miniony weekend kryminalni zatrzymali mężczyznę, który przyjechał busem do Lublina z Holandii. 26-latek miał w walizce 12 kg narkotyków.