Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

On cofał fiatem na obwodnicy, ona asekurowała go z tyłu (zdjęcia)

Do bardzo groźnej sytuacji drogowej doszło dziś na obwodnicy Lublina. Starszy mężczyzna za kierownicą fiata postanowił cofać, zaś za pojazdem szła starsza kobieta i asekurowała go.

Dzisiaj na obwodnicy Lublina nasz Czytelnik zarejestrował niezwykle niebezpieczną sytuację drogową. Otóż starszy kierowca fiata, prawdopodobnie przejechał zjazd z obwodnicy w kierunku Warszawy i postanowił wrócić, cofając na lewym pasie. Zachowanie obu osób mogło doprowadzić do wypadku.

– Przesyłam do redakcji zdjęcia z obwodnicy Lublina – zjazd z obwodnicy Lublina na Warszawę. Starszy pan cofał fiatem seicento na lewym, szybszym pasie. Przed (za) autem szła starsza kobieta pokazując kierowcy seicento, czy może cofać, czy jedzie auto i czy ma się zatrzymać. Ręce opadają – napisał Czytelnik Mateusz.

Zachowanie tego kierowcy mogło doprowadzić do tragedii. Publikujemy ku przestrodze, aby kierowcy mieli świadomość, że do takich sytuacji może niestety dochodzić.

On cofał fiatem na obwodnicy, ona asekurowała go z tyłu (zdjęcia)

(fot. nadesłane Mateusz – dziękujemy!)

31 komentarzy

  1. zaczyna się sezon na „pamięć o bliskich” i tak do nastepnej niedzieli

  2. Zabrać dziadowi prawko , jakby TIR w nich zapalił to byłby dżem — kuwa dwa stare puste pruchna

  3. Nie boję się tych co za….ją,boję się tylko tych co dziwnie i niepewnie jadą…

  4. Na policję kur** zgłaszać a nie publikować ku przestrodze. Takie tępaki i tak internetu nie przeglądają a na obwodnicy można spodziewać się wszystkiego, więc i tak trzeba mieć oczy dookoła głowy. Policja na obwodnicy wogóle nie ma poza zapowiedzianymi akcjami. Jak dostaną 100 filmów, to może komuś się lampka zapali.

    [email protected]

    http://stopdrogowymwariatom.pl/zglos-wykroczenie/

  5. oznakowanie obwodnicy jest niewystarczające, znaki pojawiają się tylko raz i nie ma powtórzeń ani zapowiedzi kierunków! ile osób jadąc od Lubartowa nie trafiało na zjazd na Chełm/Warszawa a potem przejeżdżało przez pas zielenie (był brak barierek obecnie już są)? Porażka oznakowania i stąd takie sytuacje

  6. Masakra. Te dziadki zamiast mózgu mają kał w głowie…