690 680 960

Utrudnienia w ruchu na ulicach Lublina

W ciągu najbliższych dni na niektórych ulicach Lublina wystąpią utrudnienia z przejazdem. Będzie to miało związek z pracami ziemnymi, przebudową infrastruktury drogowej oraz zawodami biegowymi.

W najbliższy piątek od godziny 6 zostanie zamknięta dla ruchu ulica Legionowa przy budynku numer 5. Zostanie wyznaczony objazd przez ulicę Zuchów. Dojazd do budynku Legionowa 2 będzie możliwy od ulicy Puławskiej. Będą prowadzone prace przy wykonaniu sieci deszczowej. Praco mają zakończyć się do niedzieli.

W niedzielę, 28 października 2018 r. na ulicach Lublina odbędzie się czwarta edycja zwodów biegowych na dystansie 5 mil (8,04 km ) pn. „Mila na start”. Bieg rozpocznie się o godz. 9.30 na trasie: start na Stadionie Lekkoatletycznym następnie ulicami: al. Zygmuntowskie, ul. Lubelskiego Lipca 80, ul. Stadionowa, ul. Muzyczna, ul. Narutowicza, ul. Ochotnicza, ul. Szczerbowskiego, al. Piłsudskiego, drugie okrążenie al. Zygmuntowskie, ul. Lubelskiego Lipca 80, ul. Stadionowa, ul. Muzyczna, ul. Narutowicza, ul. Ochotnicza, ul. Szczerbowskiego, al. Piłsudskiego, meta na Stadionie Lekkoatletycznym, ok. godz. 11.00. Bieg ulicami będzie dobywał się przy częściowo ograniczonym ruchu. Bezpieczeństwo ruchu drogowego zapewnią służby policyjne. Organizatorzy przewidują ok. 500 uczestników.

Z kolei w najbliższy poniedziałek ruszają prace budowlane w rejonie przystanku autobusowego Medalionów 02. Zostanie tam wybudowana ścieżka rowerowa i chodnik, a także zostanie przebudowany chodnik w pasie drogowym na ul. Diamentowej. W rejonie prac wystąpią utrudnienia z przejazdem.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

5 komentarzy

  1. W związku z zaplanowanymi robotami na Diamentowej żeby dojechać do pracy pozostaje już tylko helikopter… Gratuluje pomysłu…

  2. Nie zrzedz, tylko wez sie do roboty.

    • Znaczy że co? Stawić się z łopatą na budowie Diamentowej? Wtedy szybciej skończą, tak? Może sam daj dobry przykład i na dzień dobry przyp..dol sobie łopatą w łeb, przestaniesz dawać dobre rady z d..y.

  3. A nie mogą biegać po stadionie? Że za równo?

  4. Czy ktoś może powiedzieć dlaczego zamknięta jest ul. Droga Męczenników Majdanka ???

Kursy walut

  • USD 4.3258zł 0.01%
  • GBP 5.3609zł 0.19%
  • EUR 4.716zł 0.18%
  • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas