690 680 960

Zderzenie dwóch autobusów na ul. Narutowicza (wideo, zdjęcia)

W środę rano na ul. Narutowicza doszło do zderzenia dwóch pojazdów komunikacji miejskiej. W rejonie zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 8 na ul. Narutowicza, na wysokości skrzyżowania z ul. Ochotniczą.

Kierujący autobusem firmy Warbus obywatel Ukrainy przy zmianie pasa ruchu zderzył się z pojazdem należącym do MPK.

W wyniku zderzenia oba pojazdy zostały znacznie uszkodzone, nie nadają się do dalszej jazdy. Na miejscu pracuje Nadzór Ruchu MPK.

Jak nam przekazano w zdarzeniu nikt z pasażerów nie ucierpiał. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu na pasie w kierunku centrum.

(fot. wideo lublin112.pl, nadesłane Karol – dziękujemy!)

38 komentarzy

 1. Ciekawe czy prawko zdał czy kupił 🙂

 2. Jak już ukraińców się zatrudnia na autobusy to tylko świadczy o tym że nie prędko pensje kierowców podskocza w góre i za jamłużne trzeba pracować.

 3. Zakorkowanie ul. Narutowicza osiągneło poziom krytyczny już dawno temu i żadne faszystowskie docinki pod adresem ukraińskiego kierowcy tego nie zmienią. Narutowicza powinna być jednokierunkowa od Nadbystrzyckiej do Mościckiego i tyle w temacie.

  • A którędy mądralo puścić ruch w drugą stronę?

  • Cały Lublin jest jednym wielkim korkiem. Układ drogowy jest niewydolny. Brak dróg pełniących wewnętrzną obwodnicę. Wprowadzenie ruchu jednokierunkowego spowoduje tylko przeniesienie korków na okoliczne ulice. Niestety, aby przejechać z Czechowa na Czuby i odwrotnie nie ma dobrej drogi.

 4. …no bliadź ty suka ! A swoja drogą to ciekawe dlaczego w naszym kraju jak dużo jest „dorodnych i zdrowych w pełni sił” obywateli ikpaihy…? Czy nie powinni oni zostać u siebie w obliczu wojny i bronić swego kraju?

 5. hahahahahahaha

 6. Kubo , to ty jeżdzisz samochodem ? Myślałem że do i z roboty przemieszczasz się kanałami .

 7. były kierowca warbusa

  Warbus zatrudnil ukraincow bo im tak latwiej zalatac dziury….z tego co wiem to Ci kierowcy z ukrainy najpierw jeżdżą na pierwszą zmianę a pózniej przychodzą na bazę na 19 żeby myć autobusy.
  Tutaj link do poprzedniego artykułu z przed kilku dni…polecam zapoznać się z tym i wtedy wyrabiać zdanie dlaczego co i jak 🙂
  http://www.lublin112.pl/kierowcy-autobusow-komunikacji-miejskiej-maja-problemy-z-otrzymaniem-pensji-sprawa-ma-trafic-do-sadu/

  • Tanie mięso psy jedzą – jest takie powiedzenie. Jak jedynym kryterium wygrania przetargu jest najniższa cena to własnie później tak to wygląda. ZTM powinien zastrzec w przetargu wymóg zatrudniania tylko Polaków i na umowie o pracę – stawka by poszla w górę ale przynajmniej nie byloby dziadostwa. Inna sprawa ze społeczeństwo jest tak tępe że nie zrozumie że czasem lepiej dopłacić do interesu tylko jak ktoś wyda 0,01 PLN więcej niż by mógł to by go powiesili na pierwszej lepszej gałęzi. I koło się zamyka.

Kursy walut

 • USD 4.5164zł 0.75%
 • GBP 5.4141zł -0.08%
 • EUR 4.6813zł -0.05%
 • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie