Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Rzucał w policjantów kostką brukową, sam się zgłosił na komendę (wideo, zdjęcia)

Policjanci z Lublina zatrzymali kolejnego mężczyznę, który w trakcie zabezpieczania Marszu Równości rzucał w funkcjonariuszy kostką brukową. 21-latek sam zgłosił się na komendę.

W środę rano do Komendy Miejskiej Policji w Lublinie zgłosił się mężczyzna, który podczas Marszu Równości rzucał kostką brukową w policjantów zabezpieczających wydarzenie.

To 21-letni mieszkaniec Lublina. Młody mężczyzna w przeszłości wchodził już w konflikt z prawem.

21-latek razem z zatrzymanymi wczoraj 20 -latkiem z Lublina i 22-letnim obywatelem Ukrainy zostali doprowadzeni do prokuratury. Wszyscy usłyszeli zarzuty czynnej napaści na funkcjonariuszy oraz udziału w zbiegowisku publicznym.

Wkrótce mężczyźni trafią przed oblicze sądu z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci nadal analizują materiały wideo i nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

Rzucał w policjantów kostką brukową, sam się zgłosił na komendę (wideo, zdjęcia)

(fot. wideo Policja Lublin)

10 komentarzy

  1. zamknąć PISuara

  2. Do wojska ich wcielić!

  3. Zapisać do PiSu

  4. Natychmiast do układania bruku na Litewskim ich dać!

  5. Jakim to trzeba być durniem , przecież można komuś czaszkę rozbić …skoro miał odwagę policjanta w biały dzień atakować to jak potraktuje zwykłego człowieka np. wieczorową porą

  6. Taka to młodzież patriotyczna na miarę naszych czasów.

  7. Wasz materiał niestety pomija pewien fakt z notatki Policji : „Zatrzymane kolejne dwie osoby, które podczas Marszu Równości w Lublinie rzucały w policjantów kostką brukową. Okazali się nimi 22-letni obywatel Ukrainy oraz 20-latek z Lublina. Jutro zostaną doprowadzeni do prokuratury.”

  8. Zapomniał po co poszedł? Co mu winien policjant wykonujący swoje obowiązki zawodowe jak większość z nas? Stracił od gazu orientację w terenie?

  9. CHWDP Chrystus Wam daje pokój

Z kraju