Dwa auta się zatrzymały, kierowca trzeciego nie zdążył. Przez dwie godziny występowały utrudnienia w ruchu.
W krytycznym stanie trafiła do szpitala 12-latka, która została potrącona przez samochód osobowy. Ul. Poligonowa jest całkowicie zablokowana.
Zakończyły się policyjne czynności na al. Witosa w Lublinie, gdzie rano doszło do dwóch kolizji. Ruch odbywa się już bez utrudnień.
Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie informuje o utrudnieniach w ruchu w związku z robotami remontowymi fragmentu sieci sanitarnej w ul. Szczecińskiej. W rejonie prac zmieni się organizacja ruchu.
W miniony weekend w wielu miejscach naszego regionu można było spotkać grupy więźniów. Wyposażeni w foliowe worki porządkowali oni ogólnodostępne tereny zbierając zalegające tam śmieci. Działania przeprowadzono w ramach akcji "Sprzątanie Świata".
Doskonała postawa świadka zdarzenia sprawiła, że wyeliminowany z ruchu został kolejny pijany kierowca. Mężczyzna miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie.
W przyszłym miesiacu powinny rozpocząć się prace związane z wymianą nawierzchni na ul. Osmolickiej w Lublinie. Trwają już przygotowania do inwestycji.
Na kolejnym lubelskim skrzyżowaniu uruchomiono całodobową sygnalizację świetlną. To efekt licznych zdarzeń drogowych, do jakich dochodziło w tym miejscu.
Do szpitala trafił 10-latek, który spadł na betonowe podłoże usiłując wejść na dach budynku. Na szczęście nie doznał poważniejszych obrażeń ciała.
Motocyklista ucierpiał w wypadku, jaki miał miejsce na wjeździe do zajezdni MPK w Lublinie. Zderzył się z pojazdem technicznym przewoźnika.
Dwie osoby zostały zatrzymane w ramach śledztwa związanego ze śmiercią dwójki młodych osób, których ciała znaleziono w Biskupicach. Mężczyźni zajmowali się sprzedażą środków odurzających.
Kilka dni temu zaginął, ale na szczęście znajduje się już w domu. Poszukiwany mieszkaniec Szydłowca jest cały i zdrowy.
Po przejściu wichury, która przyniosła niemałe problemy mieszkańcom województwa lubelskiego, w tylnej części niżu "FABIENNE" spływa do nas arktyczne powietrze z północy kontynentu europejskiego. Dzisiejszej nocy możliwe są przygruntowe przymrozki.
Zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej było przyczyną groźnego zdarzenia drogowego na jednej z lubelskich ulic. Pomimo szczytu komunikacyjnego na szczęście na chodniku nie było pieszych.
We wtorek przed południem na ul. Jana Pawła II doszło do zderzenia pojazdu dostawczego z autobusem. Na szczęście w kolizji nikt nie ucierpiał.