Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany pasażer zaatakował taksówkarza. Potrzebna była pomoc medyczna (zdjęcia)

Nocami, znaczna część pasażerów lubelskich taksówek to osoby nietrzeźwe. W większości zachowują się one spokojnie. Minionej nocy jednak jeden z pasażerów zaatakował wiozącego go taksówkarza.

Nieoczekiwanie zakończył się kurs dla jednego z lubelskich taksówkarzy. Przed północą, w nocy z czwartku na piątek, wiózł on nietrzeźwego mężczyznę. Na ul. Lwowskiej pasażer zaczął być agresywny i zaatakował kierowcę taksówki.

Na miejscu niebawem pojawili się powiadomieni o wszystkim inni taksówkarze oraz policja.

– Podczas jazdy pasażer zaczął się awanturować i w efekcie pomiędzy nim a kierowcą doszło do szarpaniny. Funkcjonariusze zatrzymali 55-letniego agresora i został on przewieziony do wytrzeźwienia. Kierowca zaś ma złożyć odpowiednie zawiadomienie w tej sprawie – wyjaśniał nam sierż.szt. Kamil Karbowniczek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Poszkodowany kierowca trafił pod opiekę ratowników medycznych. Jak nas poinformowano, na szczęście doznał on niegroźnych obrażeń głowy.

Pijany pasażer zaatakował taksówkarza. Potrzebna była pomoc medyczna (zdjęcia)Pijany pasażer zaatakował taksówkarza. Potrzebna była pomoc medyczna (zdjęcia)Pijany pasażer zaatakował taksówkarza. Potrzebna była pomoc medyczna (zdjęcia)

(fot. lublin112.pl)

19 komentarzy

 1. Dlatego kolega napisał cytuje: … ceny małe ITD…

 2. Swoją droga do Stary pies… ceny to mogą być niskie…

 3. Wdzięczny pasażer

  Taksówkarz to najcięższy zawód zaraz po Matkach wychowujących dzieci. Psychologia, dyplomacja, wyrozumiałość, tajemnica spowiedzi oraz idący za tym profesjonalizm to jedne z nielicznych w tej branży wymagań prawdziwego taksówkarza. Nie każdy sprosta tym wymogom, ale wielu kierowców na codzień pomaga innym ludziom w cenie pojedynczych kilometrów sprostać życiowym problemom najróżniejszym ludziom. Szanujmy się i bądźmy wdzięczni, że za tak niewiele dostajemy tak wiele. Dziękuję

  • Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

   Nie przesadzaj Waść z ta wdzięcznością – biore taryfe, jadę płacę i na tym moja wdzięczność się kończy.
   Ale żyjemy w ponoć demokratycznym kraju, jak chcesz, możesz dać i na mszę dziękczynną za to, że raczył cię zawieźć.

 4. Głupia wieśniaczka jesteś głupia zdechniesz,a jeśli jedziesz z zakupami np.Leklerka to kto ci zapakuje i wypakuje nie wspomę o podniesieniu do klatki.Mnóstwo osób tak robi ale to ludzie po 70 roku życia i są wdzięczni za jakikolwiek pomoc,nawet dają kasę z taką usługę, no ale wieśniaczka tego nie rozumie.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo