690 680 960

Po wypadku zablokowana droga krajowa nr 2. Trwają działania ratownicze (zdjęcia)

We wtorek około południa na drodze krajowej nr 2 doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W rejonie wypadku droga jest zablokowana, trwają działania ratownicze.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 12 na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Rogoźnica Kolonia w powiecie bialskim, na trasie Międzyrzec Podlaski – Biała Podlaska. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych – audi i volvo.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Obecnie nie ma jeszcze informacji o liczbie osób poszkodowanych, cały czas trwają działania ratownicze. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia obu pojazdów. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 14.

AKTUALIZACJA 13:30

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, którą przewieziono do szpitala.

(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

 1. Co tu ustalać. Dzban wyjeżdżał z podporządkowanej prosto pod audika. Tak jeżdżą wsiowe głupki.

  • A może chciał skręcić i „mistrz” kierownicy z czterech zer w niego wjechał???

  • Muszą ustalać, chociażby dlatego, żeby za pół roku nie żebrali tu o świadków zdarzenia.

  • Coś ci się alo podoliło

  • Chcesz powiedzieć, że Święta Krowa w aŁdi walnęła w „dzbana”, bo naczytała się o pierwszeństwie, czy to, że „dzban” to rowerzysta nie znający przepisów?

   • Cmentarze są pełne tych, co mieli pierwszeństwo. I tyczy się to szczególnie mistrzów prostej, którzy mając pierwszeństwo jechali 120-150 km/h na odcinku drogi, gdzie maks. można 90. A tam, gdzie doszło do tego wypadku jest to absolutna norma. Nie wiem, z jaką prędkością trzeba jechać, żeby nie wyhamować przed autem, które nawet wymusiło to pierwszeństwo i spowodować aż takie uszkodzenia.

    Dla mnie jedynym winnym jest kierowca aŁdi. Jeśli okazuje się, że była osoba poszkodowana, to mamy wypadek, więc biegli ustalą, z jaką prędkością jechał.

 2. Fątaś - (kto wie jak to jest po polsku?)

  I znów nam przybyło męczenników motoryzacji

 3. Szkoda V40. Po zdjęciach nie widać żeby była zaniedbana i skorodowana na nadwoziu tak jak większość V40-stek :/

Kursy walut

 • USD 4.2559zł 0.75%
 • GBP 5.2567zł 0.55%
 • EUR 4.5376zł 0.34%
 • CHF 4.671zł 0.05%

Polub nas