690 680 960

Pijana nastolatka zakończyła podróż hondą na drzewie (zdjęcia)

W minioną niedzielę nietrzeźwa nastolatka zakończyła swoją podróż hondą na przydrożnym drzewie. Do zdarzenia doszło w Grabanowie w powiecie bialskim.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę przed godziną 1 w nocy na ulicy Głównej w miejscowości Grabanów w powiecie bialskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Honda 19-letnia mieszkanka gminy Piszczac, na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad autem. Kobieta zjechała na prawe pobocze, po czym uderzyła w drzewo.

Jak się okazało, w chwili zdarzenia nastolatka była nietrzeźwa. Badanie alkomatem wykazało 1,6 promila alkoholu w jej organizmie. Dodatkowo młoda kobieta podróżowała autem niedopuszczonym do ruchu.

W wyniku zdarzenia kobieta doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala. Policjanci ustalają okoliczności tego wypadku. Wkrótce nastolatka będzie tłumaczyła się przed sądem ze swojego postępowania na drodze.

Pijana nastolatka zakończyła podróż hondą na drzewie (zdjęcia)

Pijana nastolatka zakończyła podróż hondą na drzewie (zdjęcia)

(fot. Policja Biała Podlaska)

13 komentarzy

  1. ##### wyborców opozycji

    Wracała z parady tęczowych wykolejeńców Róbta co chceta

  2. chłop ze Spiczyna

    Mam takie zapytanie, jeśli kierowniczka ma zabrane Prawo Jazdy to będzie mogła poruszać się na rowerze? Czy raczej z laczka?

Kursy walut

  • USD 3.981zł 0.84%
  • GBP 5.035zł 0.57%
  • EUR 4.3492zł 0.38%
  • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas