690 680 960

Pijana nastolatka zakończyła podróż hondą na drzewie (zdjęcia)

W minioną niedzielę nietrzeźwa nastolatka zakończyła swoją podróż hondą na przydrożnym drzewie. Do zdarzenia doszło w Grabanowie w powiecie bialskim.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę przed godziną 1 w nocy na ulicy Głównej w miejscowości Grabanów w powiecie bialskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Honda 19-letnia mieszkanka gminy Piszczac, na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad autem. Kobieta zjechała na prawe pobocze, po czym uderzyła w drzewo.

Jak się okazało, w chwili zdarzenia nastolatka była nietrzeźwa. Badanie alkomatem wykazało 1,6 promila alkoholu w jej organizmie. Dodatkowo młoda kobieta podróżowała autem niedopuszczonym do ruchu.

W wyniku zdarzenia kobieta doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala. Policjanci ustalają okoliczności tego wypadku. Wkrótce nastolatka będzie tłumaczyła się przed sądem ze swojego postępowania na drodze.

(fot. Policja Biała Podlaska)

13 komentarzy

  1. ##### wyborców opozycji

    Wracała z parady tęczowych wykolejeńców Róbta co chceta

  2. chłop ze Spiczyna

    Mam takie zapytanie, jeśli kierowniczka ma zabrane Prawo Jazdy to będzie mogła poruszać się na rowerze? Czy raczej z laczka?

Kursy walut

  • USD 4.4911zł -0.34%
  • GBP 5.4564zł 0.76%
  • EUR 4.6892zł 0.45%
  • CHF 4.758zł 0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej