Biedronka ponownie otwiera sklepy nocą. To reakcja na zmieniająca się sytuację epidemiologiczną

Od dzisiaj sieć Biedronka wydłużyła godziny pracy swoich sklepów. Większość ma być czynna dłużej, z czego 650 do godziny 23.30 a ponad 40 ma działać przez całą dobę.

39 komentarzy

 1. papier i drożdż … w ciągłej ofercie?

  • Ciekawe czy ochrona będzie czy tylko pracownicy jak zawsze muszą robić wszystko, i ciekawe kiedy będą te biedronki odkażać, za to niech sanepid się weźmie a nie za brak maseczki

   • Ci co pracują na nocną zmianę będo robili zakupy przed pracą czy po pracy ?
    A może jednak normalnie w dzień 😉

 2. Sru tu tu tu i mówię wam pęczek drutu 99% Polaków myśli że sklepy biedronka są polskie a nie portugalskie PiS i solidarność pany góra niech żyją nammmm… Wyborca najpierw SLD potem po a teraz PiS i gorliwy katolik co niedzielę w kościele a po mszy w mordę mogę dać każdemu

 3. O której jutro protest?

 4. Na co całodobowe sklepy skoro pewnie wprowadzą godzinę policyjną jak w Berlinie o 22 i cały misterny plan w piz……u A swoją drogą to współczuje pracownikom siedzenia po nocach. To jest fest gnojstwo. Pewnie chodzi o to żeby pracowali po nocach a w dzień siedzieli z dziećmi bo przecież szkoły zamkną.

  • Dla policjantów i wojska będo te całodobowe i Jarka 😉

  • Ja też pracuje w nocy. Wiele osób i służb pracuje w nocy. Więc stul gębe. Jak ci nie pasuje to zmień sobie pracę!

   • Ty chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Ja tylko uważam że głupotą jest zmuszanie ludzi do pracy w nocy jeżeli nie muszą. Ja tu żałuje ludzi że są zmuszani do pracy w nocy a ty mi każesz stulić gębę. Hahahahaha. Dobry kretyn z ciebie. Pewnie jesteś cieciem i to dosyć durnym ale tacy jak ty też są potrzebni.

    • Dokładnie
     Im cieć durniejszy tym ważniejszy😀

    • Ten Do-Mario jest cieciem i pracuje w nocy, na czarno i jest zadowolony.

    • Ale nikt ich nie zmusza. Zmieniają się warunki pracy i jak nowe nie odpowiadają, nikt ich tma pod pistoletem nie trzyma.

    • Marianie głupszy niż ustawa przewiduje lecz się na głowę.
     po pierwsze nikt nikogo nie zmusza nie podoba się praca to zmień, proste?
     Po drugie sam pracuje na 3 zmiany i to normalne, każdy zakład produkcyjny klepie 24 g/dobę jełopie.
     Zdefiniuj stwierdzenie „zmuszanie ludzi do pracy nocą jak nie muszą”, znaczy kto musi?
     Nikt nie musi czy piekarz musi, nie najwyżej nie będziesz miał rano co żreć od tego się nie umiera, stacje benzynowe muszą? No nie, bo czy musi ktoś tankować w nocy.
     Poza służbami ratunkowymi jak straż pożarna czy pogotowie to w sumie nikt nie musi.
     Przestań chrzanić już swoje pseudo mądrości z tym Covidem i inne pseudo inteligentne farmazony, bo ty też nie musisz pisać komentarzy a to robisz no szczyt głupoty z twojej strony.

     • O widzę że banda cieci się zebrała. Tak się składa że takie ciemniaki jak wy mogą dla mnie pracować i całą dobę. Mam was centralnie gdzieś bando niewolników. Zakładać kagańce i do roboty. Nie zmienia to faktu że normalnych ludzi mi szkoda. Pitolenie wasze że nikt nikogo nie zmusza dotyczy tylko takich wolnych ludzi jak ja bo Pani na kasie albo Pan wykładający towar w markecie chodzący cały dzień w kagańcu to wony nie jest i jedyne czego się mogą po mnie spodziewać to współczucia czego nie potraficie pacany maseczkowe zrozumieć.

  • Ktoś musi cię w dzień mario pilnować, żebyś w piaskownicy bez maseczki babek z piasku nie stawiał. 😀

   • Do puki takie łajzy pilnują jak ty to spokojnie jestem nadal wolny. Pilnuj lepiej swojej rodziny żeby miała kagańce i pamiętaj że w nowej ustawie jest podana długość łańcucha jaki im musisz założyć żeby nie podlegać pod znęcanie się nad zwierzętami. 🙂

 5. Zagraniczny handlowiec nie pozwoli sobie na straty więc czy w Portugalii nie ma covida a może on wie że to jest ściem?!

 6. A ja się pytam gdzie jest solidarność z przewodniczącym Duda na czele no pytam się gdzie te związki….. Jestem wyborca pisu mam 50 lat ale takiej solidarności nic nie robiącej od końca lat 90 nie widzialem. Najgorszy związek zawodowy z najgorszym przewodniczącym na garnuszku rządzących od początku istnienia solidarnosci

  • no wiadomo, najlepszym był nasz pokojowy noblista, kukunio bolek.

   • Te patogen poczytaj sobie o zasługach solidarności co ten związek zrobił dla robotników za jak ty to piszesz pokojowego noblistę Lecha. Postulat nr. 9 np poczytaj i zrozum cyt. Zagwarantować automatyczny wzrost płac równolegle do wzrostu cen i spadku wartości pieniądza. Styknie ci… Zerknij jaka mamy teraz 2020 inflację i jeszcze raz przeczytaj postulat nr 9

    • te edward, poza tym, że zatrzymali zakłady, zaraz po zatrzymaniu tramwaju, i matki nie miały czego dzieciom dać, poza octem, to chyba niewiele. nieroby siedziały w większości zakładów a wiocha dowoziła im bimber i rąbankę. na prawdę wiele zrobili. I ten, nie przytaczaj mi tu rozprawek o latach 70, bo wiesz … te głodówki wzztów z gwiazdami i wyszkowskimi to nie te czasy. także edziu … nie wciskaj ciemnoty o czarnych wołgach.

    • Lenin to mądry człowiek był i dam tym ciemniakom komunistom dobrą radę. Jak chcesz kontrolować opozycje to sobie ją załóż. Otwórz oczy człowieku. My nie wygraliśmy z komunizmem tylko zostaliśmy sprzedani a teraz po trzydziestu latach grabienia Polski zaczynamy widzieć do czego zmierzaliśmy. Chcą nam wprowadzić niewolnictwo gorsze jak za komuny. Dalej wierz w to że nie było przemyślanego planu na to co z nami robią i tylko covid to spowodował. Ogarnij się i zacznij myśleć.

     • Daj sobie samemu dobrą rade i przestań spamować a pro po covida jakby to było jedyne twoje zajęcie w życiu bo jesteś żałosny ciemniaku.
      No tak, ale sobie nie potrafisz dobrej rady udzielić ani wziąć do serca bo jam żem najmądrzejsze jajko w kurniku i moja racja jest mojsza niż twojsza i jeżeli nie myślisz tak jak ja mario (dosłownie nie myślisz) to jesteś ciemnogród i hahahahaha, normalnie taki jestem super mario nawet bym żekł ze inteligencja mi z butów wystaje.

      • Hahahahaha. Pisze to dla ludzi którzy mają mózg wiec nie spodziewam się o po tobie zrozumienia hihihihihihi Uwielbiam bezradność takich jak ty, Pewnie co chwila uświadamiasz sobie i innym że jesteś nikim 🙂

     • Mario ma rację, ludzie są sterowani przez nanobociki, są zrzucane z samolotów. To przemyślany plan z technologią ponadkosmiczną.

      • Pomyliłeś nanobociki z telewizją ale reszta się zgadza jeżeli chodzi o przemyślany plan. Nawet ci co to wprowadzają jak who wcale się z tym nie kryje tylko ty nie możesz tego do swojego małego rozumku dopuścić, bo strach ci na to nie pozwala. Jeżeli twoje durne wypociny dodają ci odwagi to nie widzę przeszkód żebyś poprawiał w ten sposób stan swojej zmanipulowanej psychiki.

    • a bolek był słaby, bo cie nie czuł, edziu … expessis verbis, towarzyszu!

 7. MAKRO CASH jest czynne całą dobę od kwietnia

 8. A dlaczego nie ma informacji, że to artykuły sponsorowany? Chciałbym aby redakcja podała godziny pracy również innych sklepów. W Biedronce nie kupuje ale często bywam w Groszku i w Kropce – proszę pisać godziny otwarcia tych sklepów.

 9. Tankowanie nocą dobrze przed północą

 10. Będzie, gdzie w nocy wyskoczyć po zaopatrzenie.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8014zł -0.13%
  • GBP 5.2376zł -0.26%
  • EUR 4.5546zł -0.01%
  • CHF 4.1198zł -0.52%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja