690 680 960

16-latka zgłosiła, że została zgwałcona nad jeziorem. Teraz ma poważne problemy

Nastolatka zgłosiła, że w trakcie spaceru brzegiem jeziora, jej towarzysz przemocą wprowadził ją w zarośla, a następnie wbrew jej woli wykorzystał. W trakcie postępowania okazało się, że oskarżyła mężczyznę bezpodstawnie. Teraz to ona odpowie przed sądem.

45 komentarzy

 1. Dobry żart… Zniszczyć całe życie, jakby policja i prokuratura nie uwierzyła w wyjaśnienia oskarżonych.

  • nawet w obecnej sytuacji facet żył przez 2 i pół miesiąca z oskarżeniem o gwałt – oby zasądzono mu duże odszkodowanie od gówniary lub jej rodziców…

  • Dziewczyne ktos porzucil i teraz w ramach zemsty chciala sie odegrac na pierwszym lepszym facecie. Dobrze ze juz wszystko sie wyjasnilo. Dziewczyna sie przyznala do klamstwa i bardzo zaluje swojej glupoty. Chlopaka juz przeprosila.

   • Medal jej jeszcze wręcz. Powinna odpowiedzieć i to z grubej rury. Przepraszam niech sobie wsadzi tam gdzie siedzi…

   • Aha. Przeprosiła, no to faktycznie po sprawia.
    Chyba sobie Wojtek żartujesz. Oprócz sprawy o składanie fałszywych oskarżeń, facet niech weźmie adwokata i domaga się odszkodowania za zniesławienie. Jak ktoś głupi to będzie biedny.

   • Niech się w poduszkę wypłacze i misia rozpruje „w ramach zemsty”, a nie ludziom krew psuje i marnuje publiczne pieniądze.

 2. Przez takie naciągaczki prawdziwe ofiary gwałtów boją się zgłaszać ze strachu ,że im policja nie uwierzy . Policja niestety musi pytać ,dlatego ofiara często musi udowadniać że została skrzywdzona .

  • Dokładnie tak się dzieje.
   Fałszywe, zmyślone oskarżenia niektórych kobiet, a potem policja podważa te prawdziwe, bo oprawca faktycznie wie jak się wywinąć i co mówić aby podważyć wiarygodność ofiary, zmyśla, kłamie aby uniknąć odpowiedzialności.
   A ofiara musi drżeć przesłuchiwana jak oprawca i od uznania funkcjonariusza zależy dalszy bieg sprawy, a kat jeszcze powie że ofiara sama jest sobie winna. I o odszkodowanie będzie chciał wystąpić!

 3. Niezły, żart.
  Powinna posiedzieć tyle co za gwałt.
  Gówniara zasrana.

 4. Nie spełniona miłość nastolatki. Ogrodnika pies, sama nie dostała komuś też nie da 🙂

 5. Okuninka… Nad żadnym zbiornikiem wodnym w tym kraju nie dzieje się tyle i nie przyjeżdża tyle patologii co tam. Nikt rozsądny tam nie jedzie… Kupa bydła i i patoli

 6. a co za ojce puszczają takie bździągwy gdzie kol wiek co jest matki ojca nie ma

  • To po pierwsze. Opiekunowie nie widza ze 16 lat dopiero i już w krzaki się marzy? A amant nie wie ze niepelnoletnia? I ten donos o gwalt. Oboje siebie warci.

   • Chciałbym by moje posty były widoczne

    Przecież „amant” nic jej nie zrobił. Pewnie wiedział że niepełnoletnia, chociaż 16 lat skończone, więc legalnie.

 7. Jerzy Gondol Znadwisły

  Żeby nie było, że mam mało empatii do takich oszustek… życzę im wszystkich stosunków płodnych – od zaraz

 8. Pewnie ona chciała, a on nie i to była jej „zemsta”.

 9. Chlopak długo jeszcze będzie miał zszarganą opinię.

 10. za bezpodstawne oskarżenie powinno się dostawać maksymalną karę za przestępstwo, o które się oskarża. przykładowo za gwałt 8 lat, to gówniara teraz idzie na 8 lat bezwzględnego do puszki… wrabiasz kogoś w morderstwo – masz dożywocie

Kursy walut

 • USD 4.4074zł -0.57%
 • GBP 5.3351zł 0.26%
 • EUR 4.7402zł -0.16%
 • CHF 4.8004zł 0.31%

Polub nas