Sprzątali po kolizji, zderzyło się pięć pojazdów. Duże korki na trasie Lublin – Lubartów (zdjęcia)

64

Po wypadku występują duże utrudnienia w ruchu na wyjeździe z Lublina w kierunku Lubartowa. Jedna osoba trafiła do szpitala.

 

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 18:30 w Ciecierzynie koło Lublina. Na drodze krajowej nr 19 Lublin – Lubartów zderzyło się pięć samochodów: cztery osobowe i jeden dostawczy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak ustaliliśmy, wszystkie uczestniczące w zdarzeniu pojazdy jechały w kierunku Lubartowa. Kierujący hyundaiem zwolnił, gdyż trwało sprzątanie po kolizji, jaka miała tam miejsce godzinę wcześniej. Za nim zaczęli hamować kolejni kierowcy, jednak w pewnym momencie pojazdy zaczęły uderzać w siebie.

Łącznie uszkodzonych zostało pięć aut: hyundai, opel, mini, renault i skoda. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kierującą skodą kobietę przetransportowano do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, jak też winnego lub winnych wypadku. Występują duże utrudnienia w ruchu.

60

61

62

65

66
(fot. lublin112)
2018-07-13 19:30:51