LUBELSCY „MISZCZOWIE” KIEROWNICY: Pirat na krajowej 17 i jazda bez świateł w Zamościu (wideo)

Założyliśmy na lublin112 specjalny dział wideo zatytułowany „LUBELSCY MISZCZOWIE KIEROWNICY”. Będziemy w nim publikować materiały znalezione na YouTube lub nadesłane przez naszych czytelników, na których kierowcy rażąco łamią przepisy ruchu drogowego. Po prawej stronie, w menu znajdziecie link pod którym będą umieszczane nagrania.

Coraz bardziej popularne stają się samochodowe rejestratory jazdy. Już od kilkudziesięciu złotych możemy nabyć kamerkę, która będzie rejestrować wszystko, to co dzieje się przed naszym pojazdem. W dziale „LUBELSCY MISZCZOWIE KIEROWNICY” będziemy zamieszczać materiały wideo, zarejestrowane na drogach naszego regionu. Prezentacja tych nagrań będzie miała na celu uczulić kierujących na niebezpieczne zachowania na drodze a dla piratów drogowych będzie to przestroga.

Dzisiaj dwa filmy, jeden z Zamościa, drugi z drogi krajowej nr 17.

Mało brakowało – Zamość

„Pirat drogowy na drodze nr 17”

Jeżeli znalazłeś na YouTube materiał z naszego regionu, czyli województwa lubelskiego lub sam nagrałeś ciekawy film, wyślij do nas informację na maila z linkiem, lub informację na nasz Fan page na Facebooka. Trafi on do kolekcji „LUBELSKICH MISZCZÓW KIEROWNICY” na lublin112.pl.

2013-12-05 19:38:21
(fot. kadr, wideo YouTube bartbartnik i Paweł Urban)